Про Дом юриста

Компанія “ДОМ ЮРИСТА” створена в 2009 році. З цього часу команда "ДОМ ЮРИСТА" експериментує на перетині практичної юриспруденції і нових ІТ-технологій, створюючи різні сервіси для юристів.

З 2009 року компанія “ДОМ ЮРИСТА” розробляє і удосконалює довідникову правову систему domjurista, користувачами якої є, в першу чергу, юристи, від початківців до професіоналів. Сьогодні систему активно використовують також приватні підприємці, фахівці державних органів та студенти.

 

Навіщо ми це робимо?

Ми розуміємо, що за сьогоднішніми стандартами, кожен практикуючий юрист має собі за мету заощаджувати власний час, розпоряджатися ним вкрай ефективно, намагатися працювати максимально інноваційно та продуктивно, але при цьому велику увагу приділяти якості роботи, яку він виконує. Ці принципи рухають сучасну юриспруденцію на зовсім інший рівень.

Ми впевнені, що якщо пов'язати сферу IT з юриспруденцією, але брати до уваги високі стандарти якості роботи правника, то можна зробити великий крок на шляху до нової, сучасної юриспруденції, яка тільки набирає оберти.

 

 

Принципи, які нами рухають

1. Економія часу. Кожен правник витрачає велику кількість часу для пошуку, аналізу та перевірки інформації з різних джерел, перед тим, як почати робити свій власний документ. На це витрачається багато часу, а неперевірені матеріали з інтернету ніколи не можуть гарантувати високої якості роботи та використання найновіших правових норм. Тому наш основний принцип полягає в тому, щоб допомогти користувачу максимально заощадити свій час, а також зібрати всю необхідну інформацію для вирішення певних ситуацій в одному місці.

2. Досвід та практичні знання. Основна унікальність проекту в тому, що кожен опублікований документ створив справжній юрист-практик, доповнивши їх унікальними примітками (“Правова природа договору”, Зверни увагу”, “Судова практика”, “Що ще почитати?”) коментарями та рекомендаціями. Вони допомагають уникнути суттєвих помилок при підготовці власних документів, або перевірити себе та покращити загальні практичні знання щодо того чи іншого питання.

3. Швидкий та зручний пошук. До основи Дому юриста ми додали сучасні програмні технології, які постійно вдосконалюються та полегшують роботу правника.

 

 

Що ми робимо?

Так вийшло, що ми створили зовсім новий та інноваційний ресурс, який має назву “Дом юриста”. Ми беремо на себе всю відповідальність, але кажемо, що наша команда буде робити все можливе, щоб робота правників ставала ще більш ефективною, якісною та продуктивною.

 

 

Про Дом юриста кажуть
"Сьогодні Дом юриста є одним з найсучасніших інноваційних правових ресурсів України"
"Юридичні послуги мають бути доступними кожному. Компанія "Дом юриста" доводить, що все це реально"
"Це перший сервіс, який полегшить роботу юристам та допоможе людям з легкістю складати заяви до різних державних органів"