Перед тим, як поставити свій підпис в договорі, переконайтесь, що Ваші інтереси захищені

Перед тим, як поставити свій підпис в договорі, переконайтесь, що Ваші дані захищені

Рейтинг 4.9

Маєте запитання?

Зазвичай підприємці самостійно не можуть визначити, чи захищені їх інтереси при підписанні різних договорів. Невідомі юридичні терміни, захований зміст та невизначеність. Це ставить їх інтереси в зону ризику, а діяльність - під великий знак питання. У сервісі "Перевір свій договір" ми дозволили в онлайн-режимі надіслати ваш договір на аналіз професійним юристам. Вони фахово його перевірять, зроблять примітки, нададуть рекомендації та в цілому повідомлять, чи можна такий договір підписувати. Тепер вам не обов'язково йти до юристів та переплачувати за консультацію. Все Онлайн. Все з Дом юриста.

Для кого?

Для власників малого бізнесу

Для приватних підприємців

Хто буде працювати з моїм договором

Кожен договір, який надходить нам на перевірку, аналізується фаховими правниками-практиками, яких Дом юриста обирає для роботи з Вашими договорами. Ми дуже відповідально ставимося до рівня спецалістів, які залучаються нами для перевірки договорів і в змозі дати якісні практичні рекомендації нашим користувачам. Сьогодні, всі договори, що надходять на перевірку, аналізуються юристами Arbitis. Проте кількість спеціалістів, які залучаються Дом юриста для роботи з Вашими договорами, постійно оновлюється.

ЯК будуть працювати з моїм договором?

Відповідність до нормативних актів

Ми перевіримо, чи відповідає Ваш договір останнім редакціям нормативних актів, які регулюють Ваші договірні відносини з опонентом.

Правові позиції

Ми перевіримо, чи враховує Ваш договір снуючі правові позиції, сформовані судовими органами щодо питань, які є предметом Вашого договору.

Перевірка на предмет неоднозначного змісту

Ми перевіримо кожну умову Вашого договору на предмет неоднозначного її змісту чи тлумачення або "юридичної незакінченності", що не дає чіткого уявлення про правові наслідки її виконання(невиконання).

Перевірка на наявність логічних протиріч

Ми перевіримо Ваш договір на наявність логічних протиріч в існуючих умовах чи пунктах. І ГОЛОВНЕ, ми перевіримо, чи захищені Ваші інтереси або інтереси Вашого клієнта в запропонованій редакції договору.

ЩО я отримую в результаті?

Впевненість

Впевненість в тому, що договір захищає мої інтереси чи інтереси мого клієнта.

Рекомендації

Незалежні рекомендації щодо покращення договору, який я самостійно підготував на основі "риби" скачаної з Google.

Економія часу

Суттєву економію часу та грошей, адже ці умови визначаю виключно я.