Перевір свій договір
Перед тим, як поставити свій підпис в договорі, переконайтесь, що Ваші інтереси захищені
Навіщо?
Зазвичай підприємці самостійно не можуть визначити, чи захищені їх інтереси при підписанні різних договорів. Невідомі юридичні терміни, захований зміст та невизначеність. Це ставить їх інтереси в зону ризику, а діяльність - під великий знак питання. У сервісі "Перевір свій договір" ми дозволили в онлайн-режимі надіслати ваш договір на аналіз професійним юристам. Вони фахово його перевірять, зроблять примітки, нададуть рекомендації та в цілому повідомлять, чи можна такий договір підписувати. Тепер вам не обов'язково йти до юристів та переплачувати за консультацію. Все Онлайн. Все з Дом юриста.
Перевірити договір
Кроки освоєння сервісу "Перевір свій договір"
4K Time-lapse Clip

Сервіс, який просто перевертає уявлення про надання юридичних послуг в Україні. Тепер не потрібно йти до юристів та віддавати більше грошей за якісну правову підтримку. Все це можна отримати перед екраном свого ноутбука, набагато дешевше та точно не менш якісніше. Це перший та дійсно значний поштовх до нової інноваційної юриспруденції в країні.
Дмитро Форемний
Агент HiiL Innovating Justice

Хто буде працювати з договором?
Кожен договір, який надходить нам на перевірку, аналізується фаховими правниками-практиками, яких Дом юриста обирає для роботи з Вашими договорами. Ми дуже відповідально ставимося до рівня спеціалістів, які залучаються нами для перевірки договорів і в змозі дати якісні практичні рекомендації нашим користувачам. Сьогодні, всі договори, що надходять на перевірку, аналізуються юристами Arbitis. Проте кількість спеціалістів, які залучаються Дом юриста для роботи з Вашими договорами, постійно оновлюється.
Процес перевірки договору
Відповідність до нормативних актів
Ми перевіримо, чи відповідає Ваш договір останнім редакціям нормативних актів, які регулюють Ваші договірні відносини з опонентом.
Перевірка на предмет неоднозначного змісту
Ми перевіримо кожну умову Вашого договору на предмет неоднозначного її змісту чи тлумачення або "юридичної незакінченості", що не дає чіткого уявлення про правові наслідки її виконання(невиконання).
Правові позиції
Ми перевіримо, чи враховує Ваш договір існуючі правові позиції, сформовані судовими органами щодо питань, які є предметом Вашого договору.
Перевірка на наявність логічних протиріч
Ми перевіримо Ваш договір на наявність логічних протиріч в існуючих умовах чи пунктах. І ГОЛОВНЕ, ми перевіримо, чи захищені Ваші інтереси або інтереси Вашого клієнта в запропонованій редакції договору.
Що Ви отримаєте в результаті?
Будьте впевнені в Дом юриста.
Впевненість
Впевненість в тому, що договір захищає Ваші інтереси.
Рекомендації
Незалежні рекомендації щодо покращення договору.
Економію часу та грошей
Суттєву економію часу та грошей.
Кого ми залучаємо?
Ми працюємо тільки з найкращими компаніями
Юридична фірма "Arbitis"
Одна з найкращих регіональних юридичних фірм
Відгуки
Команда компанії неперевершено ставиться до їх клієнтів. У мене виникало декілька запитань, проте вони не тільки відповіли на мій лист, а ще й зателефонували на випадок, якщо в мене ще з'являться питання.
Катерина Саприга
Сервіс повинен бути постійним помічником для підприємців та власників малого бізнесу. Я також юрист, а тому розумію, що бізнесмени дуже часто не бачать всіх ризиків, які є в договорах.
Антон Яременко
Дійсно новий підхід до обслуговування клієнтів. По-перше, безумовно якісний сервіс. Багато приміток і коментарів. По-друге, дуже зручний та заощадливий. Рекомендую підприємцям та власникам малого бізнесу спробувати.
Іван Ледчак
Засновник Leadership in Law
Інноваційно, швидко, дуже якісно - це все, що можна сказати про Перевір свій договір. Довгий час слідкую за Дом юриста та за його підходом до ведення юридичного бізнесу. Тому навіть не сумніваюся в тому, що вони обслуговують клієнтів на вищому рівні і тут.
Анна Одоміч
Зв'язатися з нами
Якщо у Вас з'явилися питання, просимо надсилати їх на пошту office@domjurista.ua :)
Сервіс створено інноваційною правовою компанією "Дом юриста"
domjurista.ua