Пакетна пропозицiя - Колективний договір з відмовою від тарифної системи оплати праці

199 грн.
 
  • Пакетна пропозиція “Колективний договір з відмовою від тарифної системи оплати праці” включає повний комплект документів, подання яких передбачено положеннями законодавства з питань проведення повідомної реєстрації колективних договорів органами Управління праці та соціального захисту населення.

    Доступ до всіх Приміток буде наданий після скачування Пакетної пропозиції.

 

Пакетна пропозиція розроблена з метою виключити застосування тарифної системи оплати праці, вводить єдиний оклад для усіх працівників та закріплює можливість широкого застосування премій, надбавок та доплат.

Колективний договір, що пропонується до Вашої уваги, дозволить при перевірках Держпраці чи податкової юридично підтвердити виключення норм про застосування тарифної системи оплати праці на підприємстві.

 

 

Пакетна пропозиція включає в себе проекти наступних документів:

 

1. Протокол загальних зборів трудового колективу. Визначає обрання Голови загальних зборів трудового колективу, уповноваженого представника трудового колективу та прийняття колективного договору.

 

2. Колективний договір між адміністрацією ТОВ та трудовим колективом — містить сам Колективний договір, Положення про оплату праці, Правила внутрішнього трудового розпорядку та Інформацію про склад уповноважених представників сторін, що підписали колективний договір.

Колективний договір та Положення про оплату праці містять положення про відмову від застосування тарифної системи оплати праці на підприємстві.

 

3. Лист про повідомну реєстрацію колективного договору між адміністрацією Товариства та трудовим колективом, що містить весь перелік документів, які надаються Управлінню праці та соціального захисту населення для здійснення повідомної реєстрації.

  • Доступ до всіх Приміток буде наданий після скачування Пакетної пропозиції.

Підписки

Подивитися усі підписки