Заява про відновлення виконавчого провадження

Скачати
в зручному форматi

Державному виконавцю

Жовтневого відділу Державної виконавчої служби

Харківського міського управління юстиції

Чорному Василю Романовичу

Виконавче провадження № 45325684

Стягувача: Корецького Романа Андрійовича

адреса мешкання: 61063, м. Харків,

вул. Авіахімічна, буд. 3, кв. 3,

тел. +38 057 777 33 33

в особі представника за довіреністю

Боголюбова Олександра Івановича

адреса: 61002, м. Харків, вул. Пушкінська, буд. 53,

оф. 18, тел. (057) 704 32 32

 • ЗАЯВА

  Практичний посібник “Актуальні питання виконавчого провадження” (посилання)

 • про відновлення виконавчого провадження

  Виконавче провадження підлягає відновленню:

  - якщо постанова державного виконавця про закінчення виконавчого провадження або повернення виконавчого документа стягувачу визнана судом незаконною чи скасована начальником відділу, якому безпосередньо підпорядкований державний виконавець, або керівником відповідного органу державної виконавчої служби;

  - якщо до державного виконавця надійшло рішення суду про скасування заходів до забезпечення позову;

  - у разі повернення виконавчого документа з іншого відділу державної виконавчої служби;

  - за заявою стягувача, якщо боржник перешкоджає проживанню (перебуванню) стягувача у приміщенні, в яке його вселено.

Рішенням Жовтневого районного суду міста Харкова від 14 жовтня 2015 року у справі № 985/4562/15 за позовом Корецького Р.А. до Корецького Ю.А. про визначення порядку користування квартирою № 45, яка знаходиться за за адресою: м. Харків, вул. Чороновола, буд. 569, кв. 45 та вселення до неї Корецького Р.А., було вирішено позов задовольнити, визначити порядок користування квартирою № 45, що за адресою: м. Харків, вул. Чороновола, буд. 569, виділити Корецькому Р.А. в користування кімнату № 4 житловою площею 8,9 кв.м, а Чалому Ю.А. кімнату № 5 житловою площею 14,4 кв.м; приміщення № 3 - кухня, № 2 - вбиральня, № 1 - коридор залишити в спільному користуванні співвласників, вселити Корецького Р.А. в кімнату № 4 житловою площею 8,9 кв.м в квартирі № 45 за адресою: м. Харків, вул. Чороновола, буд. 569.

27 жовтня 2015 року на виконання зазначеного судового рішення, яке набрало законної сили, Жовтневим районним судом м. Харкова видано виконавчий лист, який був пред'явлений позивачем, як стягувачем для примусового виконання до Жовтневого відділу ДВС ХМУЮ.

29 жовтня 2015 року державним виконавцем відділу державної виконавчої служби Жовтневого районного управління юстиції у м. Харкові, Чорним В.Р., була винесена постанова про відкриття виконавчого провадження № 45325684.

 • У передбачений Законом України “Про виконавче провадження” семиденний строк з моменту винесення постанови про відкриття провадження, рішення не було виконано боржником самостійно, на підставі чого 25 листопада 2016 року рішення Жовтневого районного суду міста Харкова від 14 жовтня 2015 року у справі № 985/4562/15 було виконано примусово. Державний виконавець Чорний В.Р. письмово повідомив боржника Корецького Ю.А. про дату примусового вселення Корецького Р.А. до квартири № 45, яка знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Чороновола, буд. 569. Під час вселення боржник був присутній. Державним виконавцем Жовтневого відділу ДВС ХМУЮ Чорним В.Р. було складено акт № 15/01-16 про примусове вселення стягувача до зазначеної квартири від 14.10.2015 р., на підставі якого було винесено постанову про закінчення виконавчого провадження.

  У разі якщо боржник перешкоджає виконанню рішення про вселення стягувача, на нього накладається штраф та застосовуються інші заходи, передбачені законом. При цьому вселення здійснюється у присутності понятих із залученням поліцейських.

 • Але, 12 січня 2016 року Корецький Ю.А. почав чинити перешкоди у проживанні стягувача у квартирі № 45, яка знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Чороновола, буд. 569. Боржник змінив замок вхідних дверей квартири та поставив замок на двері кімнати №4, до якої було вселено Корецького Р.А.

  Виконавче провадження не відновлюється і повторне примусове вселення стягувача не здійснюється, якщо особа, яка перешкоджає його проживанню (перебуванню), не є боржником. Питання про вселення стягувача в такому разі вирішується в судовому порядку.

Відповідно до ч. 6 ст. 79 Закону України “Про виконавче провадження” у разі подальшого перешкоджання боржником проживанню (перебуванню) стягувача у приміщенні, в яке його вселено, стягувач має право звернутися до державного виконавця із заявою про відновлення виконавчого провадження. У такому разі державний виконавець має право повторно здійснити примусове вселення стягувача та накласти на боржника штраф у подвійному розмірі.

З метою відновлення порушеного права, керуючись ст. 79 Закону України “Про виконавче провадження”, стягувач, -

ПРОСИТЬ:

відновити виконавче провадження № 45325684 щодо виконання рішення Жовтневого районного суду міста Харкова від 14 жовтня 2015 року у справі № 985/4562/15 про визначення порядку користування квартирою № 45, яка знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Чороновола, буд. 569, та вселення до неї Корецького Р.А..

Додатки:

1. Копія довіреності представника боржника.

 • 17 січня 2016 року

  Виконавче провадження підлягає відновленню у триденний строк з дня надходження до державного виконавця відповідної заяви стягувача.

Представник за довіреністю

О.І. Боголюбов

 • Практичний посібник “Актуальні питання виконавчого провадження” (посилання)

 • Виконавче провадження підлягає відновленню:

  - якщо постанова державного виконавця про закінчення виконавчого провадження або повернення виконавчого документа стягувачу визнана судом незаконною чи скасована начальником відділу, якому безпосередньо підпорядкований державний виконавець, або керівником відповідного органу державної виконавчої служби;

  - якщо до державного виконавця надійшло рішення суду про скасування заходів до забезпечення позову;

  - у разі повернення виконавчого документа з іншого відділу державної виконавчої служби;

  - за заявою стягувача, якщо боржник перешкоджає проживанню (перебуванню) стягувача у приміщенні, в яке його вселено.

 • У разі якщо боржник перешкоджає виконанню рішення про вселення стягувача, на нього накладається штраф та застосовуються інші заходи, передбачені законом. При цьому вселення здійснюється у присутності понятих із залученням поліцейських.

 • Виконавче провадження не відновлюється і повторне примусове вселення стягувача не здійснюється, якщо особа, яка перешкоджає його проживанню (перебуванню), не є боржником. Питання про вселення стягувача в такому разі вирішується в судовому порядку.

 • Виконавче провадження підлягає відновленню у триденний строк з дня надходження до державного виконавця відповідної заяви стягувача.

Підписки

Подивитися усі підписки