Заява про відстрочення сплати судового збору (в адміністративному судочинстві)

Check deal
Перевір свій договір
Пiдписуєте важливий договір? Переконайтеся, що з його підписанням Ви не поставите всі Ваші інтереси в зону ризику!
Тут може бути ваша реклама

Харківський окружний адміністративний суд

61004, м. Харків, вул. Мар'їнська 18-Б-3

Позивача: Фізичної особи-підприємця

Васильєва Миколи Михайловича

реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного

реєстру фізичних осіб — платників податків (РНОКПП) 2345678910

адреса мешкання: 61063, м. Харків,

вул. Авіахімічна, буд. 3, кв. 3,

тел. +38 057 777 33 33

в особі представника за довіреністю

Боголюбова Олександра Івановича

адреса: 61002, м. Харків, вул. Пушкінська, буд. 53,

оф. 18, тел. (057) 704 32 32

 • ЗАЯВА

  Заяву про відстрочення/розстрочення сплати судового збору необхідно подавати разом з позовною заявою або викладати в прохальній частині позовної заяви. В іншому випадку, у разі несплати судового збору, суд повертає позовну заяву.

про відстрочення сплати судових витрат

28 жовтня 2015 року до Харківського окружного адміністративного суду звернувся із позовом фізична особа-підприємець Васильєв М.М. до Державної податкової інспекції у Дзержинському районі м. Харкова Головного управління ДФС у Харківській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення № 122776 від 02 жовтня 2015 року.

 • Відповідно до ч. 1 ст. 88 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, враховуючи майновий стан сторони, може своєю ухвалою зменшити розмір належних до оплати судових витрат чи звільнити від їх оплати повністю або частково, чи відстрочити або розстрочити сплату судових витрат на визначений строк.

  Вищий адміністративний суд України дотримується позиції, що як підстава для звільнення від сплати судового збору обставина має мати виключний характер. (посилання) (посилання)

ФОП Васильєв М.М. зареєстрований як суб'єкт підприємницької діяльності 17.08.20010 року за № 1 480 120 0000 012598, про що видано Свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця від 08.09.2010 року за № 172405, серія АОО. Основним видом діяльності ФОП Васильєва М.М. є 46.73 оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням.

Зважаючи на політичні та економічні зміни в країні протягом останніх років, ФОП Васильєв М.М. з початку 2015 року майже не отримує доходів від здійснення підприємницької діяльності та має значну кредиторську заборгованість. Таким чином, майновий стан позивача є незадовільним.

Зважаючи на те, що матеріальний стан позивача перешкоджає сплаті ним судового збору, керуючись ч. 1 ст. 88 Кодексу адміністративного судочинства України, ст. 8 Закону України “Про судовий збір”,

ПРОШУ:

 • відстрочити сплату судового збору фізичною особою-підприємцем Васильєвим М.М. за позовом ФОП Васильєва М.М. до Державної податкової інспекції у Дзержинському районі м. Харкова Головного управління ДФС у Харківській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення № 122776 від 02 жовтня 2015 року.

  У разі якщо судом було відстрочено сплату позивачем судового збору, який із тих чи інших причин до ухвалення рішення у справі сплачено не було, а рішення ухвалено на користь позивача, то стягнення суми судового збору здійснюється безпосередньо з відповідача у дохід Державного бюджету України.

Додатки:

1. Копії декларацій про доходи за 2015 року, довідка ФОП Васильєва М.М. про стан кредиторської та дебіторської заборгованості.

2. Копія довіреності представника.

28 жовтня 2015 року

Представник за довіреністю

О.І. Боголюбов

 • Заяву про відстрочення/розстрочення сплати судового збору необхідно подавати разом з позовною заявою або викладати в прохальній частині позовної заяви. В іншому випадку, у разі несплати судового збору, суд повертає позовну заяву.

 • Вищий адміністративний суд України дотримується позиції, що як підстава для звільнення від сплати судового збору обставина має мати виключний характер. (посилання) (посилання)

 • У разі якщо судом було відстрочено сплату позивачем судового збору, який із тих чи інших причин до ухвалення рішення у справі сплачено не було, а рішення ухвалено на користь позивача, то стягнення суми судового збору здійснюється безпосередньо з відповідача у дохід Державного бюджету України.

   

Про Дом юриста кажуть
"Сьогодні Дом юриста є одним з найсучасніших інноваційних правових ресурсів України"
"Юридичні послуги мають бути доступними кожному. Компанія "Дом юриста" доводить, що все це реально"
"Це перший сервіс, який полегшить роботу юристам та допоможе людям з легкістю складати заяви до різних державних органів"