Заява про закінчення виконавчого провадження

Скачати
в зручному форматi

Державному виконавцю

Жовтневого відділу Державної виконавчої служби

Харківського міського управління юстиції

Чорному Василю Романовичу

Виконавче провадження № 45325684

Боржника: ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “КВАРЦ”

код за ЄДРПОУ 35369678

місцезнаходження: 61063, м. Харків,

вул. Авіахімічна, буд. 3, кв. 3,

в особі представника за довіреністю

Боголюбова Олександра Івановича

адреса: 61002, м. Харків, вул. Пушкінська, буд. 53,

оф. 18, тел. (057) 704 32 32

ЗАЯВА

 • про закінчення виконавчого провадження

  Посібник розроблений Управлінням державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Полтавській області "Виконавче провадження у запитаннях та відповідях" (посилання)

Рішенням Господарського суду Харківської області від 14 грудня 2015 року у справі № 985/4562/15 за позовом ТОВ “ІНТАЙП” до ТОВ “КВАРЦ” про стягнення суми боргу за договором позики у розмірі 50 000 гривень основного боргу, 10 250 гривень пені, 4 640 гривень 3 % річних, 2 520 інфляційних витрат, було вирішено позов Корецького Р.А. задовольнити в повному обсязі.

10 січня 2016 року державним виконавцем Жовтневого відділу Державної виконавчої служби районного управління юстиції у м. Харкові, Чорним В.Р., була винесена постанова про відкриття виконавчого провадження № 45325684.

 • У передбачений Законом України “Про виконавче провадження” семиденний строк з моменту винесення постанови про відкриття провадження, боржник не зміг самостійно виконати рішення через тимчасове скрутне фінансове становище. Однак, вже 22 січня 2016 року ТОВ “КВАРЦ” було перераховано двома платежами в сумі повну суму боргу відповідно до рішення Господарського суду Харківської області від 14 грудня 2015 року — 67 410 гривень та третім платежем 1 218 гривень судового збору на банківський рахунок стягувача ТОВ “ІНТАЙП”, та окремо 6 741 гривню виконавчого збору, що підтверджують додані до заяви банківські виписки з рахунку ТОВ “КВАРЦ”.

  Верховний суд України постановою від 28.01.2015 року у справі №3-217гс14 встановив, що сплив строку, наданого для добровільного виконання рішення суду, сам по собі не є тією достатньою підставою, з якою законодавець пов'язує стягнення виконавчого збору з боржника. Виконавчий збір стягується на підставі постанови державного виконавця, якщо боржником в установлений для цього строк рішення добровільно не виконано, а державним виконавцем вчинено дії, спрямовані на примусове виконання.

  Крім того, положеннями ч.3 ст.27 зазначеного Закону України "Про виконавче провадження", що в разі отримання документального підтвердження повного виконання рішення боржником до початку його примусового виконання державний виконавець закінчує виконавче провадження в порядку, встановленому цим законом. Виконавчий збір та витрати, пов'язані з організацією та проведенням виконавчих дій, у такому разі з боржника не стягуються.

  Детальніше, дивись текст зазначеної постанови за (посиланням)

Відповідно до п. 8 ч. 1 ст. 49 Закону України “Про виконавче провадження” виконавче провадження підлягає закінченню у разі фактичного виконання в повному обсязі рішення згідно з виконавчим документом.

Тому, з підстав виконання в повному обсязі боржником ТОВ “КВАРЦ” рішення Господарського суду Харківської області від 14 грудня 2015 року по справі № 985/4562/15 виконавче провадження № 45325684 підлягає закінченню.

З метою захисту прав та інтересів боржника, на підставі викладеного, керуючись ст. 49 Закону України “Про виконавче провадження”, боржник, -

ПРОСИТЬ:

 • закінчити виконавче провадження № 45325684 щодо виконання рішення Господарського суду Харківської області від 14 жовтня 2015 року у справі № 985/4562/15 про стягнення суми боргу за договором позики у розмірі 50 000 гривень основного боргу, 10 250 гривень пені, 4 640 гривень 3 % річних, 2 520 інфляційних витрат, на підставі виконання в повному обсязі боржником рішення згідно з виконавчим документом.

Додатки:

1. Копії виписок з рахунку ТОВ “КВАРЦ”;

2. Копія довіреності представника боржника.

 • 23 січня 2016 року

  Копія постанови у триденний строк надсилається сторонам і може бути оскаржена в десятиденний строк.

Представник за довіреністю

О.І. Боголюбов

 • Посібник розроблений Управлінням державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Полтавській області "Виконавче провадження у запитаннях та відповідях" (посилання)

 • Верховний суд України постановою від 28.01.2015 року у справі №3-217гс14 встановив, що сплив строку, наданого для добровільного виконання рішення суду, сам по собі не є тією достатньою підставою, з якою законодавець пов'язує стягнення виконавчого збору з боржника. Виконавчий збір стягується на підставі постанови державного виконавця, якщо боржником в установлений для цього строк рішення добровільно не виконано, а державним виконавцем вчинено дії, спрямовані на примусове виконання.

  Крім того, положеннями ч.3 ст.27 зазначеного Закону України "Про виконавче провадження", що в разі отримання документального підтвердження повного виконання рішення боржником до початку його примусового виконання державний виконавець закінчує виконавче провадження в порядку, встановленому цим законом. Виконавчий збір та витрати, пов'язані з організацією та проведенням виконавчих дій, у такому разі з боржника не стягуються.

  Детальніше, дивись текст зазначеної постанови за (посиланням)

 • Про закінчення виконавчого провадження державний виконавець виносить постанову з обов'язковим мотивуванням підстав її винесення, яка затверджується начальником відділу, якому він безпосередньо підпорядкований.

 • У разі якщо у виконавчому провадженні державним виконавцем накладено арешт на майно боржника, у постанові про закінчення виконавчого провадження або повернення виконавчого документа до суду або іншого органу (посадовій особі), який його видав, державний виконавець зазначає про зняття арешту, накладеного на майно боржника.

  За заявою боржника державний виконавець видає йому додаткові копії такої постанови, для їх пред'явлення до органів, що здійснюють реєстрацію майна або ведуть реєстр заборони на його відчуження, для зняття арешту, накладеного на майно.

 • Копія постанови у триденний строк надсилається сторонам і може бути оскаржена в десятиденний строк.

Підписки

Подивитися усі підписки