Клопотання про залучення до участі у справі правонаступника (в адміністративному судочинстві) 4.00

Check deal
Перевір свій договір
Пiдписуєте важливий договір? Переконайтеся, що з його підписанням Ви не поставите всі Ваші інтереси в зону ризику!
Скласти цей документ за своїми умовами

до Дніпропетровського окружного адміністративного суду

49089, м.Дніпро, вул. Академіка Янгеля, 4

 

судді Яремі Л.М.

по справі № 820/7878/17-а

 

Позивач: Чумаченко Андрій Юрійович

Ідентифікаційний код: 54371211

адреса: 01004, м. Київ, вул. Басейна, буд. 7, кв. 3,

засіб зв'язку: +38 044 777 33 33

 

КЛОПОТАННЯ

 • про залучення до участі у справі правонаступника

  Необхідно відрізняти процесуальне правонаступництво від заміни неналежної сторони у справі. На відміну від заміни неналежної сторони, правонаступництво можливе на будь-якій стадії процесу. Всі дії вчинені у процесі до вступу правонаступника є обов'язковими для нього. При заміні неналежного відповідача, всі його попередні дії не мають правового значення для нового відповідача, який залучається. Підставою процесуального правонаступництва є правонаступництво в матеріальному праві, тоді як заміна неналежного відповідача не передбачає прямого матеріально-правового зв'язку між особами, які замінюють один одного.

 

У провадженні судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду Яреми Л.М. знаходиться справа № 820/7878/17-а за позовом Чумаченка Андрія Юрійовича до Нікопольського об'єднаного управління Пенсійного фонду України про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії.

 

Відповідно до ст. 52 Кодексу адміністративного судочинства України у разі вибуття або заміни сторони чи третьої особи у відносинах, щодо яких виник спір, суд допускає на будь-якій стадії судового процесу заміну відповідної сторони чи третьої особи її правонаступником. Усі дії, вчинені в адміністративному процесі до вступу правонаступника, обов'язкові для нього в такій самій мірі, у якій вони були б обов'язкові для особи, яку він замінив.

 

 • Відповідно до п. 4, 5 Порядку здійснення заходів, пов'язаних з утворенням, реорганізацією або ліквідацією міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2011 р. № 1074 орган виконавчої влади утворюється шляхом утворення нового органу виконавчої влади або в результаті реорганізації (злиття, поділу, перетворення) одного чи кількох органів виконавчої влади. Орган виконавчої влади припиняється шляхом реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації.

  {$TEXT}

 

Постановою Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2017 р. № 821 “Про деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України” встановлено реорганізувати деякі територіальні органи Пенсійного фонду України шляхом приєднання до окремих органів Пенсійного фонду України за переліком згідно з Додатком 2.

 

Відповідно до Додатку 2 до Постанови Кабінету Міністрів України від 08 листопада 2017 р. № 821 “Про деякі питання функціонування органів Пенсійного фонду України” Нікопольське об'єднане управління Пенсійного фонду України реорганізується шляхом приєднання до Головного управління Пенсійного фонду України у Дніпропетровській області.

 

Тому, у зв'язку з припиненням діяльності та реорганізацією Нікопольського об'єднаного управління Пенсійного фонду в Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області необхідним є залучення до участі у справі правонаступника.

 

На підставі викладеного, керуючись ст. 52 Кодексу адміністративного судочинства України, -

 

ПРОШУ СУД:

 

 • 1. Залучити до участі у справі правонаступника відповідача — Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області.

  {$TEXT}

 

 

 

"30" листопада 2017 року                                   ___________________                                              А. Ю. Чумаченко

 • Необхідно відрізняти процесуальне правонаступництво від заміни неналежної сторони у справі. На відміну від заміни неналежної сторони, правонаступництво можливе на будь-якій стадії процесу. Всі дії вчинені у процесі до вступу правонаступника є обов'язковими для нього. При заміні неналежного відповідача, всі його попередні дії не мають правового значення для нового відповідача, який залучається. Підставою процесуального правонаступництва є правонаступництво в матеріальному праві, тоді як заміна неналежного відповідача не передбачає прямого матеріально-правового зв'язку між особами, які замінюють один одного.

 • {$TEXT}
 • {$TEXT}

   

Про Дом юриста кажуть
"Сьогодні Дом юриста є одним з найсучасніших інноваційних правових ресурсів України"
"Юридичні послуги мають бути доступними кожному. Компанія "Дом юриста" доводить, що все це реально"
"Це перший сервіс, який полегшить роботу юристам та допоможе людям з легкістю складати заяви до різних державних органів"