Пакетна пропозицiя - Створення ТОВ: документи від А до Я

Check deal
Перевір свій договір
Пiдписуєте важливий договір? Переконайтеся, що з його підписанням Ви не поставите всі Ваші інтереси в зону ризику!
Тут може бути ваша реклама

Пакетна пропозиція: “Створення ТОВ: документи від А до Я” містить документи (Статути, Протоколи, Заяви) необхідні для створення та проведення державної реєстрації юридичної особи організаційно-правової форми товариство з обмеженою відповідальністю в структурних підрозділах управлінь юстиції, для реєстрації ТОВ платником єдиного податку та податку на додану вартість (3 групи: 3 проценти +ПДВ), а також покрокові рекомендації щодо оформлення власних установчих та інших документів.

Доступ до всіх Приміток буде наданий після скачування Пакетної пропозиції.

 

Пакетна пропозиція містить зразки наступних документів:

 

Протокол Загальних Зборів Учасників про створення ТОВ

Протокол Загальних Зборів Учасників про створення товариства з обмеженою відповідальністю визначає первинні дані щодо створюваного підприємства, зокрема, його найменування, місцезнаходження, перелік засновників, розмір статутного капіталу та його розподіл між учасниками, виконавчий орган Товариства. Протокол підлягає подачі державному реєстратору (нотаріусу тощо) для проведення реєстрації новостворюваної юридичної особи.

 

Реєстр присутніх осіб на Загальних Зборах Учасників

Такий документ містить відомості про персональні дані осіб, що були присутні на Загальних Зборах. Він не підлягає подачі державному реєстратору, проте є необхідним в разі виникнення спору щодо наявності кворуму Загальних Зборів Учасників Товариства.

 

Статут товариства з обмеженою відповідальністю — торговельної компанії

Запропонований в пакетній пропозиції проект Статуту розроблений для компанії, основним видом діяльності якої є неспеціалізована оптова торгівля. Статут відображає всі вимоги чинного законодавства щодо його змісту (в тому числі щодо кворуму Загальних Зборів Учасників, визначеного законом України від 24.11.2015 № 816-VIII), визначає коло питань та їх вирішення, що виникають під час проведення державної реєстрації Статуту.

 

Статут товариства з обмеженою відповідальністю — юридичної фірми

Другий варіант Статуту представлений для товариств, які мають намір здійснювати господарську діяльність у сфері послуг з консультування з правових, бухгалтерських питань та питань зовнішньоекономічної діяльності. У такому документі юридична особа іменується “Центром”, засновниками є особи, які взаємодіють на підставі партнерства між ними, а Загальні Збори представлені у вигляді Загальних Зборів Партнерів Центру. Виконавчим органом виступає Керуючий партнер Центру, який є одним із засновників та практикуючим Партнером в юридичній фірмі. Окрім зазначеного, особливостями такого Статуту є деталізація взаємовідносин між Партнерами; передання Учасниками, в якості внеску у статутний капітал Центру, виключних майнових прав на об’єкти інтелектуальної власності (статті, лекції, тощо); виняткові умови щодо прийняття рішень Загальними Зборами Партнерів (в тому числі щодо кворуму Загальних Зборів Учасників, визначеного законом України від 24.11.2015 № 816-VIII) з питання виключення (виходу) особи з партнерства.

 

Заява про державну реєстрацію створення юридичної особи

В пакетній пропозиції розміщений приклад заповненої заяви про державну реєстрацію створення юридичної особи за формою Мін’юсту від 18.11.2016 року. Містить практичні рекомендації з її заповнення.

 

Заява про застосування спрощеної системи оподаткування.

Така заява може бути подана державному реєстратору одночасно із документами для проведення реєстрації юридичної особи. Заява розроблена для реєстрації  юридичної особи платником єдиного податку, предметом діяльності якої є неспеціалізована оптова торгівля, з врахуванням обмежень щодо видів діяльності, за умови зайняття якими є неможливим перебування на обліку в якості платника єдиного податку.

 

Реєстраційна заява платника ПДВ.

Заява містить рекомендації щодо її заповнення. Може бути подана держаному реєстраторові разом з документами для проведення державної реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю.

 

Запити на витяги з Реєстрів платників єдиного податку, платників ПДВ.

Такі запити необхідні для документального підтвердження (у взаємовідносинах із контрагентами) реєстрації ТОВ платником єдиного податку та/або платником ПДВ. Подаються безпосередньо до контролюючого органу після отримання інформації про реєстрацію юридичної особи платником відповідних податків. При цьому слід пам’ятати, що отримання витягів, на сьогоднішній день, є необов’язковим.

  • Доступ до всіх Приміток буде наданий після скачування Пакетної пропозиції.

     

Про Дом юриста кажуть
"Сьогодні Дом юриста є одним з найсучасніших інноваційних правових ресурсів України"
"Юридичні послуги мають бути доступними кожному. Компанія "Дом юриста" доводить, що все це реально"
"Це перший сервіс, який полегшить роботу юристам та допоможе людям з легкістю складати заяви до різних державних органів"