Про Дом юриста

ТОВ, Дом юриста - це приватна технологічна компанія з України, яка спеціалізується на розробці юридичних онлайн-сервісів для малого бізнесу та сімей, а також спеціалізованих продуктів для адвокатів та суддів.

Платформа domjurista.ua дозволяє користувачам самостійно створювати безліч різних юридичних документів без необхідності звертатися до адвокатів. Доступні документи включають в себе найпоширеніші документи, що використовуються малим бізнесом та сім’ями в повсякденному житті. Використовуючи технологічні сервіси "Дом юриста", користувачі також мають можливість за допомогою сучних алгоритмів перевірити власний договір на предмет відповідності його закону, вести кадровий облік, отримати онлайн-консультацію адвоката та ін.

Спеціалізованим сервісами для правників є CRM система – Jusnote, яка дозволяє адвокатам та арбітражним керуючим якісно керувати власною практикою, а також сервіс на основі АІ з прогнозування судових рішень - Analytics.

 

 

 

 

Про Дом юриста кажуть
"Сьогодні Дом юриста є одним з найсучасніших інноваційних правових ресурсів України"
"Юридичні послуги мають бути доступними кожному. Компанія "Дом юриста" доводить, що все це реально"
"Це перший сервіс, який полегшить роботу юристам та допоможе людям з легкістю складати заяви до різних державних органів"