Кодекс етики Дому юриста 

Ми розуміємо, що на сьогоднішній день на ринку дуже мало компаній, які відповідально ставляться до своєї роботи, своїх клієнтів та основної місії своєї діяльності. Ми дійсно хочемо відрізнятись, тому створили особистий “Кодекс етики Дому юриста”, якого дотримується кожен член нашої неперевершеної команди. Кодекс етики містить найголовніші принципи та стандарти нашої компанії, які ми ставимо на перше місце по пріоритетності. Завдяки ним ми здатні не відходити від нашої основної бізнес-моделі, нашої місії та брати відповідальність за кожну свою дію. Ми гарантуємо дотримання цих стандартів, а тому здатні показати їх публічно.

 

Про проект

1. Ми робимо все можливе, щоб перевершити очікування наших користувачів. І намагаємось дати трішки більше, ніж наші клієнти того очікують.

2. Якщо наші користувачі помітили будь-яку помилку в роботі сайту або, не дай Боже, у документі, ми зробимо все, щоб виправити її у найкоротший строк.

3. Ми прагнемо обслуговувати наших користувачів не тільки якісно й інформативно, а ще й цікаво та навіть весело. Тому залишайтесь з нами, щоб відчути різницю між Домом юриста та нашими конкурентами.

4. Дом юриста — це поки що не дуже велика компанія. Тому всі рішення приймаються та реалізуються нами дуже швидко.

5. Ми завжди відкриті до інновацій та нових ідей.6. Дом юриста прагне бути соціально-активним проектом. Тому прагнемо створювати та підтримувати якомога більше заходів.

7. Ми розуміємо, що для того, щоб покращити юриспруденцію та вивести її на новий рівень, потрібно переплітати її з IT-технологіями. Наша мета — суттєво покращити цей ринок.

8. Ми постійно знаходимось у напрузі. Бо хто розслаблений — той вже на крок позаду.

 

 

Про команду 

1. По-перше, наша команда — найкраща! :)

2. Кожен з нас - це позитивна та ініціативна людина. І помітити її досить легко — вона частенько посміхається.

3. Кожен співробітник щиро любить свою компанію. Інші в нас не працюють.

4. Наша команда виконує всю свою та не тільки свою роботу дуже якісно. По-іншому ми не робимо.

5. Кожен член нашої команди знає, що клієнт — найголовніший. Тому ми не працюємо так, як комфортно виключно нам, а тільки так, як буде зручно нашим користувачам. Ми розуміємо, що у період такої конкуренції та невизначеності дуже важко утримати людей, які дійсно зацікавлені у проекті.

6. Ми робимо все, щоб Дом юриста був найкращим місцем роботи.

7. Ми обслуговуємо наших користувачів так, як хотіли б, щоб обслуговували нас самих.

Про Дом юриста кажуть
"Сьогодні Дом юриста є одним з найсучасніших інноваційних правових ресурсів України"
"Юридичні послуги мають бути доступними кожному. Компанія "Дом юриста" доводить, що все це реально"
"Це перший сервіс, який полегшить роботу юристам та допоможе людям з легкістю складати заяви до різних державних органів"