Консультація з незалежним юристом
за гроші, які Ви можете
собі дозволити.
РозпочатиВартість: 100 грн

Консультація з юристом

Якісна юридична консультація по телефону

В житті може трапитись будь що: від ДТП до великих конфліктів. І якісна юридична допомога може бути потрібна в будь-яку хвилину. З domjurista.ua ви можете звернутися по допомогу до наших юристів. Достатньо достати свій девайс (смартфон, планшет, ноутбук), перейти на domjurista.ua та в Online режимі запланувати консультацію з юристом. Вона буде проходити у телефонному режимі, не буде коштувати дорого і буде тривати 30 хвилин.

(87+ позитивних відгуків)
Доступна вартість
Фіксований час розмови
Консультацію надають практикуючі правники

Ціна, яка варта уваги

Вартість консультації фіксована - лише 100 гривень. Спочатку може здатися, що вона занадто дешева. Але запевняємо, що на якість це ніяк не впливає. Мета Дом юриста - робити юриспруденцію доступною для підприємців та громадян. Компанію супроводжують і фінансують світові інвестори, тому вартість наших послуг є максимально низькою.


Різниця

Дом юриста: 100 грн.

Звичайна юридична фірма: від 400 грн.

Коли потрібно звертатися за консультацією

Ми радимо не здійснювати дій, які впивають на ваш теперішній стан або бізнес, без допомоги юристів. Тому що один неправильний підпис або зайва дія можуть раз і назавжди зіпсувати те, що ви будували протягом всього свого життя. Звернутися за допомогою до юристів не може бути помилкою. Помилка - проігнорувати це і залишитися без справи всього свого життя.


Поради до планування консультації

Уважно вводьте свої контактні дані

Помилка в номері телефону або Email не дозволить нам зв'язатися з вами. Будьте уважні при заповненні цього.

Додайте бажаний час розмови в коментарі до запису

Якщо вам треба побалакати з юристом в певний час, ви зажди можете вказати його в коментарі до запису. Наприклад, о 12:30 в понеділок.

Якомога краще опишіть ситуацію, яка виникла

Юристи, які одразу орієнтуються у всіх галузях - не орієнтуються досконало ні в одній з них. Ми не прихильники цього. Тому прагнемо підібрати для вас саме того правника, який буде максимально корисний у вашій конкретній ситуації Опишіть її в коментарі при плануванні консультації.


Як це працює?

Розпочніть

Натисніть на кнопку "Розпочати"

Заплануйте

Вкажіть день та, за бажанням, час консультації

Отримайте консультацію

В день, який ви запланували

Оцініть

Залиште відгук про консультацію

Відгуки

Саша

Отримав консультацію. В моїй конкретній ситуації команда проекту допомогла вирішити проблему.

2 тижні тому

Ірина Ревонська

Консультував Максим, як на мене то він є професіоналом. Пояснив, що робити та дав практичні поради. Інколи дуже швидко розмовляв, що трохи збивало.

тиждень тому

Отримамати консультацію вже зараз

Найчастіші запитання

  • Хто надає консультацію?

   Консультацію надають юристи провідної юридичної фірми міста Харкова – Arbitis. Дізнатися більше про компанію можна за цим посиланням.

  • Чому вона триває саме 30 хвилин?

   З нашої практики можемо сказати, що 30 хвилин – найбільш оптимальний час для надання якісної і структурованої інформації. Звісно, інколи ситуації є складнішими, але зазвичай 30 хвилин є цілком достатньо. Ви можете замовити додаткову консультацію за таким самим тарифом.

  • Чим ваша консультація відрізняється від інших юридичних фірм?

   По-перше, вам не потрібно нікуди їхати. Все відбувається спочатку в режимі Online, а потім по телефону. По-друге, наші юристи представляють одну з найкращих юридичних фірм Харкова. А найголовніше – ви отримаєте якісну юридичну консультацію за мінімальну ціну.