Ви розпочинаєте бізнес один.
Але це не значить, що Ви наодинці.
РозпочатиВартість: 299 грн

СТВОРЕННЯ ФОП

Не потрібно виконувати
паперову роботу, щоб бути бізнесменом

Сервіс дозволяє вам підготувати всі необхідні документи для державної реєстрації фізичної особи підприємцем дуже швидко, дешево та повністю Online. Більше вам не потрібно звертатися до юристів та чекати, поки вони виконають звичайну рутинну роботу. Заповніть декілька полів, перевірте правильність введених даних, роздрукуйте документи та віднесіть до державного реєстратора. Коли це ще було так просто?

(33+ позитивних відгуків)
Доступна вартість
Документи підготуються за лічені хвилини
Документи складені юристом з 20-річним досвідом

Ціна, яка варта уваги

Процес реєстрації ФОП - це звичайний набір алгоритмів дій, які вчиняють юристи для своїх клієнтів. ВІн не вимагає аналітичної або стратегічної роботи, яка б коштувала стільки грошей. Ми цей процес повністю автоматизували, тому наразі він не потребує людського втручання. В наслідок цього, вартість послуги коштує в три рази дешевше, ніж у звичайних юристів.


Різниця

Дом юриста: 299 грн.

Звичайна юридична фірма: від 600 грн.

Чи підходить вам форма ФОП?

Фізична особа-підприємець (ФОП) – це найпоширеніша організаційно-правова форма ведення підприємницької діяльності. Адже вона є найбільш доступною. Це пояснюється простотою її реєстрації, організації, ведення бухгалтерського та податкового обліку і звітності, можливістю використовувати найману працю, та іншими особливостями. Підприємцем може бути лише фізична особа, яка досягла 16 років і бажає займатися підприємницькою діяльністю. У даному випадку повна дієздатність виникає з моменту державної реєстрації фізичної особи як підприємця


Поради до заповнення документів

Заповнюйте форми уважно

Наприкінці заповнення форм ви зможете переглянути інформацію, яку ввели. Це дозволить перевірити, чи все правильно. Але все одно радимо дуже уважно завнювати кожне окреме поле.

Звертайтеся до нас, якщо щось незрозуміло

Ви можете задати запитання команді підтримки Дом юриста прямо під час заповнення документів. Для цього ми вивели форму для зв'язку прямо в робоче поле заповнення документів.

Перевірте інформацію ще раз перед оплатою

Перед тим, як переходити до Liqpay, радимо ще раз уважно переглянути всю введену інформацію. Якщо ви помітили помилку, натисніть на кнопку "Редагувати" і система перенаправить вас на відповідний крок.


Як це працює?

Розпочніть

Натисніть на кнопку "Розпочати"

Заповніть форми

Механізм автоматично розробить індивідуально визначені документи

Перевірте введені дані

Перевірте інформацію, яку ви ввели

Завантажте

Завантажте їх на свій комп’ютер одним файлом у форматі doc

Ви сформуєте:

Заява про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця
Заява про застосування спрощеної системи оподаткування

Також ви отримаєте:

Простий інфогід подальшої роботи з документами

Відгуки

Никита

Очень удобно и быстро, сэкономил кучу времени и денег, рекомендую!

2 тижні тому

Олег

Зайняло по часу десь хвилин 7, а не 4, як повідомляє команда Дому юриста. Але все одно сервісом задоволений! Легко, зрозуміло та весела команда підтримки).

тиждень тому

Микола Шевердін

Просто та надійно. Дякую!

2 тижні тому

Розпочинайте свій бізнес Online
з Дом юриста вже зараз!

Найчастіші запитання

  • В якому форматі я завантажу документи?

   Всі документи будуть сформовані у zip-архів і завантажені одним файлом. Кожен документ буде скачаний у форматі doc.

  • Що робити після складання документів?

   Наша команда юристів створила детальний і простий інфогід, який розповість про кожен наступний крок для реєстрації себе фізичною особою-підприємцем. Ми написали, куди потрібно звертатися, які документи потрібні і як проходить реєстрація. У разі виникнення будь-яких додаткових запитань, звертайтеся до нас за адресою: office@domjurista.ua.

  • Чи потрібно мені звертатися до юристів?

   Ні, наш сервіс повністю бере на себе роботу юристів і автоматизує її. Звертатися до юристів більше не буде необхідності.

  • Як швидко сервіс сформує документи?

   Після заповнення всієї інформації, сервіс підготує документи за лічені секунди.

  • Як відбувається оплата?

   Оплата сервісу відбувається через Liqpay будь-яким зручним для вас способом. Важливо: не закривайте примусово сайт Liqpay. Робіть це тільки після того, як переконалися, що оплата пройшла успішно.