Найзручніший та вигідний спосіб
розпочати бізнес
РозпочатиВартість: 399 грн

СТВОРЕННЯ ТОВ

Запустіть бізнес, про який
ви завжди мріяли

Створення власного бізнесу - це подія, яка може відбутися всього раз в житті. І не важливо, відкриваєте ви невеличке кафе або плануєте створити цілу корпорацію - все розпочинається з реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю.

(100+ позитивних відгуків)
Автоматична підготовка пакету документів за 5-7 хв.
Відповідність актуальному законодавству
Інфогід подальшої роботи з документами (звернення до реєстратора, отримання коду тощо)

Ціна, яка варта уваги

Процес реєстрації ТОВ - це звичайний набір алгоритмів дій, які вчиняют юристи для своїх клієнтів. Він не вимагає аналітичної або стратегічної роботи, яка б коштувала стільки грошей. Ми цей процес повністю автоматизували, тому наразі він не потребує людського втручання. В наслідок цього, вартість сервісу коштує в три рази дешевше, ніж у звичайних юристів.


Різниця

Дом юриста: 399 грн.

Звичайна юридична фірма: від 2000 грн.

Чи підходить вам форма ТОВ?

Організаційно правові форми ТОВ або ПП підійдуть для підприємців, які вирішили об'єднати свої зусилля у веденні бізнесу та хочуть вберегти майно від можливих ризиків. До того ж у ТОВ, за рахунок об'єднання капіталів, набагато ширші фінансові можливості. Перевагою ТОВ і ПП є: розмежування відповідальності підприємства/учасників, можливість вести діяльність на єдиному податку, використовувати модельний статут, легкість управління компанією. Плюси ТОВ полягають ще в наступному: для цієї форми немає обмежень за видами діяльності.


Поради до заповнення документів

Будьте уважні.

Слідкуйте за тим, щоб вся інформація була правильною та не містила орфографічних помилок.

Перевіряйте

Перед тим як переходити на оплату документів, ще раз уважно продивіться всі дані, які Ви ввели. Для цього ми зробили спеціальну сторінку з усіма даними, які ви ввели.

Звертайтеся до нас

На кожній сторінці є служба підтримки Дом юриста. У разі виникнення будь-яких запитань, будь ласка, звертайся до нас. Ми намагаємось відповідати протягом 10 хвилин.


Як це працює?

Розпочніть

Натисніть на кнопку "Розпочати"

Відповідайте

Дайте відповіді на декілька простих запитань

Сформуйте

Механізм автоматично розробить індивідуально визначені документи

Завантажте

Завантажте їх на свій комп’ютер одним файлом у форматі doc

Ви сформуєте:

Статут товариства з обмеженою відповідальністю 2018
Реєстраційна заява платника ПДВ
Протокол Загальних Зборів Учасників про створення ТОВ
Заява про державну реєстрацію створення юридичної особи
Заява про застосування спрощеної системи оподаткування

Також ви отримаєте:

Простий інфогід подальшої роботи з документами

Відгуки

Марина Мельникова

Сначала пугаешься множеству разных полей. Возможно, это не очень удобно. Но в основном документы подготовились качественные, гос. Регистратор их принял, все работает отлично.

Игорь

Хорошая альтернатива обычным юристам. Быстро, легко, в интернете. Думаю, что у бизнесменов теперь откроется второе дыхание. ))

Микола Остапенко

Веду бізнес в Тернополі, друзі порадили цей сервіс. Як на мене то якісно і зручно. В моєму місті проблем з реєстрацією не виникало, документи прийняли.

Ирина Павленко

Если сравнивать с юристами, то вторые пока что выигрывают. Потому что ты не «один на один» с документами. Тут ты можешь не знать, как правильно заполнить то или иное поле. Приходится обращаться в службу поддержки Дом юриста. К счастью, ребята отвечают быстро. Короче, сервис новый и к нему нужно привыкнуть. Думаю, когда-то дойдем до того, что все процессы юридические будут происходить именно так – онлайн.

Кирилл Усиков

Понравилось! Составил документы за 5 минут.

Розпочинайте свій бізнес Online
з Дом юриста вже зараз!

Найчастіші запитання

  • В якому форматі я завантажу документи?

   Всі документи будуть завантажені zip-архівом. Кожен окремий документ знаходиться у форматі doc.

  • Як переконатися, що я ввожу правильні дані?

   Ми намагалися робити питання максимально зрозумілими для підприємців та звичайних громадян, тому складнощів виникати не повинно. У разі, якщо щось стане не зрозуміло, ви завжди можете задати питання нашій команді підтримки. Форма для зв’язку знаходиться з правого боку.

  • Що робити далі після складання документів?

   Разом з пакетом документів ви отримаєте детальну PDF-інструкцію, де будуть показаний алгоритм ваших подальших дій.

  • Чи якісними будуть мої документи?

   Кожен документ Дому юриста складений фаховими правниками з більш ніж 20-річним досвідом роботи. Документи є набагато якіснішими за ті, що знаходяться у вільному доступі в Google.

  • Як відбувається оплата?

   Оплата сервісу відбувається через Liqpay будь-яким зручним для вас способом. Важливо: не закривайте примусово сайт Liqpay. Робіть це тільки після того, як переконалися, що оплата пройшла успішно.