Перед тим, як поставити свій підпис в договорі,
переконайтесь, що ваші інтереси захищені
РозпочатиВартість визначаєте ви

Перевір свій договір

Онлайн аналіз вашого договору

Ви дуже довго будували свій власний бізнес. Але один єдиний неправильний підпис в договорі може поставити вашу справу в зону ризику. Завдяки автоматичному алгоритму, сервіс "Перевір свій договір" проаналізує ваш договір та сповістить про наявність різноманітних ризиків, неточних формулювань, "підводних каменів" або про невідповідність до нормативних актів. Після цього наші професійні юристи напишуть дієві рекомендації, які допоможуть ці ризики уникнути.

(12+ позитивних відгуків)
Вартість перевірки визначається вами
Максимально ретельний аналіз
Ви отримаєте рекомендації від практикуючих юристів

Ціна, яка варта уваги

Наша команда, разом з експертом з обчислювального інтелекту, налаштувала алгоритм на пошук ризиків у ваших договорах таким чином, щоб "машина" могла робити це без залучення людської допомоги. Пратикуючі юристи тільки виписують рекомендації, які дозволяють всі існуючі ризики уникати. Завдяки цьому сервіс "Перевір свій договір" є майже повністю автоматизованим і не використовує дорогу людську роботу. Саме тому нам вдалося максимально знизити вартість сервісу


Різниця

Дом юриста: 50+ грн.

Звичайна юридична фірма: від 400 грн.

Чому важливо перевіряти договір перед підписанням

Коли ви підписуєте договір, дуже важливо переконатися, що згодом він не поставить весь ваш бізнес в зону ризику. Зазвичай підприємці не можуть перевірити договір, адже важку термінологію, "підводні камені" та незрозумілий і прихований зміст може помітити тільки професійний правник. І ми не рекомендуємо підписувати договір, який не є прозорим з точки зору ризиків. Наша команда створила сервіс "Перевір свій договір", щоб дати підприємцям інструмент перевірки власних договорів. Його вартість є мінімальною, проте цінність величезною і може вберегти справу, якою ви займалися все своє життя.


Поради до перевірки

Правильно вказуйте кількість аркушів

Під час відправки договору на перевірку, ви маєте вказати кількість аркушів. Це допомагає системі правильно оцінити об'єм роботи. Будь ласка, переконайтеся, що ви ввели правильні дані.

Надсилайте договори в правильному форматі

Сервіс підтримує докумемнти форматом PDF, DOC, DOCX. Ми активно працюємо над збільшенням кількості форматів.

Описуйте задачу

Юристам, які надають практичні рекомендації, буде набагато легше дати цінну допомогу, якщо вони будуть розуміти ваші задачі і інтереси. Ви нам дуже допоможете, якщо розкажете про власну позицію у відповідному полі при заповненні.


Як це працює?

Розпочніть

Натисніть на кнопку "Розпочати"

Заплануйте

Вкажіть день, на який потрібно отримати перевірений договір

Додайте інформацію

Додайте свої контактні дані, опишіть задачу і завантажте документ

Отримайте договір

Отримайте перевірений договір на Email в день, на який ви замовили перевірку

Відгуки

Кирилл

Жаль, что нельзя указывать точное время, на которое я получу документ. Приходится писать в задаче. А так сервис супер! очень быстро и по делу.

тиждень тому

Ольга

Интересный подход в предоставлении юр.услуг. Воспользовалась, сервис оказался полезным.

3 дні тому

Перевірити власний договір вже зараз

Найчастіші запитання

  • Як визначається вартість перевірки?

   Вартість сервісу визначається за двома параметрами: терміновість і об’єм. Чим більше аркушів містить договір, тим більший його об’єм і, відповідно, збільшується робота юриста, який виписує практичні рекомендації. Так само і з терміновістю. Якщо вам потрібно отримати перевірений договір вже завтра, то вартість буде трохи більшою, ніж якби ви отримали перевірений договір через 2 дні.

  • Хто буде виписувати практичні рекомендації?

   Дом юриста співпрацює з провідними юридичними фірмами, юристи яких мають понад 20-ти річну юридичну практику.

  • Чи можна відправити договір на перевірку іншими способами?

   Алгоритм, який одразу перевіряє договори, не може аналізувати листи, які надходять з Email. Тому перевірка доступна лише в тому разі, якщо ви заповните форму на цій сторінці.