Складіть свій документ в режимі
Online за декілька хвилин
РозпочатиВартість: 80 грн

Конструктор документів

Конструктор документів від domjurista.ua

Ми створили сервіс, який автоматизовує частину роботи юристів, зокрема – процес складання різних юридичних документів. Тепер немає необхідності звертатися до правників та переплачувати їм за рутинні дії. Отримати якісний, наповнений та актуальний документ можна самостійно і в режимі Online.

(23+ позитивних відгуків)
Доступна вартість
Складання за лічені хвилини
Якість документів як у "реальних" юристів

Ціна, яка варта уваги

Ми знаємо, як складають документи більшість юристів. Вони обирають потрібний шаблон документу та роблять його індивідуалізованим під ситуацію клієнта. Це не коштує стільки грошей. Ми впевнені, що з появою новітніх технологій, отримати якісний юридичний документ може кожен і за гроші, які ви можете собі дозволити.


Різниця

Дом юриста: 70 грн.

Звичайна юридична фірма: від 300 грн.

Для людей та підприємців, які мислять інакше

Юридичні послуги можуть і повинні бути автоматизовані. Адже більшість юридичних процесів, як цей, - це звичайні рутинні дії. Наша мета - довести, що таким інноваціям можна довіряти. Ми прагнемо, щоб кожен підприємець та власник малого бізнесу міг самостійно обслуговувати свою діяльність та заощаджував кошти на юридичних послугах. Цей севіс доведе, що прийшов час трансформацій та змін. А також те, що якісні юридичні послуги можна отримувати Online.


Поради до заповнення документів

Заповнюйте уважно інформацію

Під час вводу даних, вам доступний попередній перегляд документу і ви можете одразу бачити, чи не припустилися ви помилок. Але все одно радимо дуже уважно заповнювати кожне поле.

Запитуйте нас, якщо потрібно

Ви можете задати запитання команді підтримки Дом юриста прямо під час заповнення документів. Для цього потрібно лише натиснути на іконку запитання вгорі з правого боку.

Не закривайте Liqpay самостійно після оплати документу

Інколи трапляються помилки з оплатою. Справа в тому, що якщо закрити liqpay примусово, то система domjurista.ua не розуміє, що документ сплачений і можна давати доступ на завантаження. У разі виникнення будь-яких запитань, звертайтеся до нас: office@domjurista.ua


Як це працює?

Розпочніть

Натисніть на кнопку "Розпочати"

Оберіть документ

Вкажіть день та, за бажанням, час консультації

Заповніть форми

Механізм автоматично розробить індивідуально визначені документи

Завантажте

Завантажте їх на свій комп’ютер одним файлом у форматі doc

Відгуки

Максим

Документ якісний і я більше його не правив. Одразу завантажив і почав використовувати.

вчора

Марина Краснова

Достаточно удобный сервис.

тиждень тому

Розпочати складання документів

Найчастіші запитання

  • В якому форматі я завантажу свій документ?

   Документ буде завантажений в форматі doc. За необхідності, ви можете відкрити його в будь-якому текстовому редакторі.

  • Як переконатися, що документ мені підходить?

   Ви завжди можете звернутися до нашої команди підтримки за адресою office@domjurista.ua або задати питання прямо під час заповнення документу, натиснувши на іконку «Запитання» вгорі. Ми з радістю допоможемо обрати документ, який Вам насправді необхідний.

  • Який документ я отримаю на виході?

   В результаті ви отримаєте повністю готовий документ з усіма необхідними даними. Його не потрібно буде додатково редагувати, а почати використовувати можна одразу після складання.