JusnoteAnalyticsОбрати книгу

Займайтеся тим, що по-справжньому любите

Наша місія — дозволити мільйонам українців зосереджуватися виключно на власних справах та реалізації своїх мрій. Ми знаємо, наскільки важко, коштовно та психологічно складно вирішувати юридичні проблеми. Ми тут, щоб допомогти вам з цим.

Про компанію

Дом юриста - це приватна технологічна компанія з України, яка спеціалізується на розробці юридичних онлайн-сервісів для малого бізнесу та сімей, а також на спеціалізованих продуктах для адвокатів та суддів.
Платформа domjurista.ua дозволяє користувачам самостійно створювати безліч різних юридичних документів без необхідності звертатися до адвокатів. Доступні документи є найпоширенішими, адже вони використовуються малим бізнесом та сім’ями в повсякденному житті. Використовуючи технологічні сервіси "Дом юриста", користувачі також мають можливість за допомогою сучасних алгоритмів перевіряти власні договори на предмет відповідності до чинного законодавства, вести кадровий облік, отримувати консультації юристів тощо.

У що ми віримо

Ми віримо, що юридичні послуги мають бути доступними для кожного. Віримо, що підприємці і власники малого бізнесу можуть витрачати менше коштів на юридичне супроводження своєї діяльності, а сім’ї матимуть власного надійного юриста, який буде доступний 24/7 в особистому смартфоні. Кожен день ми працюємо для того, щоб цю мету досягти. Адже якісну юридичну допомогу повинен отримувати кожен, незалежно від його матеріального стану або статусу. Через 5 років наша команда автоматизує більшість юридичних послуг та зробить їх доступними.

Наші цінності

які об’єднують компанію

Рухайтесь швидко

Порушуйте правила

Чиніть вплив

Будьте чесними

Частіше посміхайтеся

Будьте креативними

Ми тільки почали

робити юридичні послуги доступними

Ми розвиваємо компанію «Дом юриста» вже 3 роки,і за цей час нам вдалося допомогти більше одному мільйону людей вирішити свої юридичні проблеми Онлайн. Але в Україні є 42 мільйони громадян, які потребують якісної і доступної юридичної підтримки. Це свідчить тільки про одне - в нас ще багато роботи. Але ми вже розпочали. Далі буде тільки краще. Дякуємо за те, що ви поруч.

Leadership

Олег Смотров

CEO

Олег Смотров є виконавчим директором компанії «Дом юриста» з моменту її заснування. Раніше Олег був керуючим партнером провідної регіональної юридичної фірми, де зміг накопичити понад 20-річний досвід роботи адвокатом.. Сьогодні Олег трансформує свій величезний досвід для того, щоб визначати напрямок розвитку компанії та автоматизовувати юридичні послуги.

Микита Смотров

Chief Creative Officer

Микита Смотров є креативним директором компанії «Дом юриста» з моменту виходу на ринок другої версії domjurista.ua у 2015 році. Микита займається управлінням зовнішнім позиціонуванням бренду, а також очолює розробку дизайну для всіх продуктів компанії.

Максим Селіванов

Chief Technology Officer

Максим Селіванов очолює всі процеси, пов’язані з технічною реалізацією ідей та об’єднанням великої теоретичної бази з новітніми технологіями, щоб кожен українець мав доступ до найякісніших юридичних послуг Онлайн.

Працевлаштування

Наша мета - об’єднувати найсильніших людей та давати їм все для того, щоб вони могли досягти успіхів. Якщо ви крутий IT-фахівець, юрист, дизайнер або вважаєте, що саме ви можете зробити юриспруденцію доступною для більшої кількості людей - надсилайте резюме. З радістю його розглянемо!

Надіслати резюме