JusnoteAnalyticsОбрати книгу

Інтелектуальний помічник

під час банкрутства

Штучний інтелект спрогнозує банкрутство фізичної особи

Опис сервісу

Сервіс, на основі штучного інтелекту, обрахує ймовірність порушення господарським судом провадження у справі про неплатоспроможність боржника-фізичної особи або фізичної особи-підприємця за умов конкретної індивідуальної ситуації. Система, на підставі відповідей, отриманих від користувача та з урахуванням певних юридичних властивостей, виокремлених адвокатами із закону та судової практики
швидко змоделює різні варіанти дій суду під час вирішення питання про відкриття провадження про банкрутство і сформує користувачу сервісу висновок про ймовірність відкриття відповідного провадження судом. Отриманий результат дозволяє зменшити витрати на адвокатів, які були змушені здійснювати попередньою оцінку ситуації користувача.

Отримуйте переваги від сучасних технологій

  • 01 Доступність
  • 02 Зручність та простота
  • 03 Глибокий інтелектуальний аналіз
  • 04 Швидкість
  • 05 Об’єктивність

Оберіть потрібний процес, який ви бажаєте здійснити

Оберіть процес, який вам потрібен саме зараз, та натисніть на кнопку «Розпочати». Вас буде перенаправлено до сервісу, де ви зможете безкоштовно отримати попередній висновок щодо своєї ситуації або залучити спеціалістів із питань банкрутства та арбітражу.
0 UAH
Отримати висновок
Висновок щодо ймовірності порушення провадження судом
Розпочати
399 UAH
Банкрутство фізичної особи
Повний пакет документів для подачі до суду
Розпочати
239 UAH
Отримати консультацію
Консультація адвокатів із питань банкрутства і арбітражу
Розпочати

Потужний інструмент. Для невідкладних задач.

Різні життєві фактори можуть призвести до неплатоспроможності фізичної особи. Сервіс побудований на основі обчислювального інтелекту і за лічені хвилини обрахує ймовірність відкриття судом провадження про банкрутство фізичної особи без необхідності нести витрати на адвокатів та сплату судових зборів. Попередній висновок, сформований системою, дозволить фізичній особі без
звернення до суду чи адвокатів отримати незалежну та об’єктивну оцінку перспектив порушення справи про неплатоспроможності в конкретній ситуації, а також юридичних властивостей, які впливають на результат. Висновок, значно зекономить час первісної оцінки конкретних життєвих обставин фізичної особи на предмет наявності підстав для її банкрутства та покращить підготовку документів перед звернення до суду.

4-5 хвилин

Стільки займає процес отримання висновку щодо відкриття провадження справи про неплатоспроможність фізичної особи

399 UAH

Додатково до висновку, сформованого штучним інтелектом, ви маєте можливість отримати заяву про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність по вашій конкретній ситуації або попередню консультацію від фахових спеціалістів із питань банкрутства та арбітражу юридичної компанії «Правова константа».

Як це працює?

Розпочніть
Натисніть на кнопку «Розпочати»
Відповідайте
Надайте відповіді на запитання
Сформуйте
Механізм автоматично сформує висновок
Завантажте
Завантажте висновок на свій комп’ютер одним файлом у форматі doc

Відгуки

Микита Вікторов оцінив сервіс на
4 з 5
Попередній висновок отримав швидко. Все зрозуміло. Можна використовувати як готову дорожню карту дій для підготовки звернення до суду.
Андрій Розумков оцінив сервіс на
5 з 5
Як старт для первісного аналізу власної ситуації на предмет наявності підстав для банкрутства дуже гарний сервіс. Навіть не юристам зрозумілі запитання системи та висновок. Бажаю розширювати сервіс новими можливостями та не зупинятися в розвитку.
Максим оцінив сервіс на
4 з 5
Отримав консультацію адвокатів. Все дуже чітко пояснили, виходячи з моєї ситуації, розказали про наслідки визнання фізичної особи-бункрутом та можливі складнощі під час розгляду справи судом. В цілому сервіс сподобався.
Найчастіші запитання