JusnoteAnalyticsОбрати книгу

Як зареєструвати оплати в Jusnote?

Примітка: Для того, щоб сплачувати за користування Jusnote не виходячи з системи, достатньо вказати банківський рахунок особи - платника за систему у розділі Контакти. Поради, що наводяться нижче, також застосовуються для реєстрації оплат, які надходить виконавцю за договором з клієнтом.Як зареєструвати оплату в Jusnote?


1. У розділі Контакти в меню ліворуч натисніть на ліву кнопку миші. Відкриється сторінка про контакти.
2. Оберіть потрібний контакт від імені якого будуть відбуватися платежі за систему Jusnote або фіксуватися оплати, що будть надходити від клієнтів. Відкриється сторінка з інформацією про контакт. Натисніть на кнопку "Редагувати", щоб внести відповідні зміни.3. У розділі Банківські рахунки, натисніть на кнопку "Додати" і відкриється вікно про новий рахунок.


4. Внесіть необхідні дані щодо банківського рахунку особи-виконавця. Після цього натисніть на кнопку "Зберегти".
Примітка: Після виконання цих дій на головній сторінці Jusnote натисніть на кнопку "Оплата" або на панелі Швидке створення або використовуючи універсальну кнопку "Створити".
5. Відкриється нове модальне вікно Реєстрація оплати. У цьому вікні обов'язково оберіть Рахунок (на який мають надходити кошти) та Надходження до (банківський рахунок особи-виконавця).Після внесення необхідних даних про Реєстрацію оплати, натисніть на кнопку "Зберегти".


Чи корисною для вас є ця стаття?