JusnoteAnalyticsОбрати книгу

Як створити ТОВ online?

Онлайн-сервіс “Створити ТОВ” дозволяє за декілька хвилин підготувати повний пакет документів для проведення державної реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю.Ми сформували декілька рекомендацій, які допоможуть самостійно підготувати необхідні документи без звернень до юристів.Щоб розпочати підготовку засновницьких документів перейдіть до сервісу "Створити ТОВ" і натисніть на кнопку Розпочати.


На відповідній сторінці оберіть дію: "Створити ТОВ" і натисніть на відповідну кнопку. Після цього система автоматично перенаправить вас до сервісу з підготовки документів.


1. Створення назви. Перед початком підготовки документів, радимо перевірити, чи не зайнята назва компанії, яку ви бажаєте створити. Для реєстрації достатньо ввести повну назву українською мовою, а введення назви англійською мовою – залежить виключно від бажання користувача.


Перевірити назву товариства — детальніше за посиланням.

2. Визначення місцезнаходження компанії. Реєстрацію юридичної особи можна провести за місцем реєстрації ("прописки") учасника, за місцезнаходженням орендованого приміщення або ж юридичної адреси. Підприємство може бути зареєстроване за місцем знаходження, яке підтверджується договором, що передбачає передачу засновнику у власність або користування приміщення, частини приміщення за будь-якими цивільно-правовими договорами – купівля-продаж, оренда, лізинг тощо.


Більш детально про вибори конкретної юридичної адреси можна дізнатися за цим посиланням.

3. Обрання виду діяльності. Зверніть увагу, ми додали у полі "Інформація про КВЕДи" усі види екномічної діяльності відповідно до "Класифікації видів економічної діяльності України". Оберіть той вид діяльності, який має намір здійснювато товариство. Користувач може обрати один або декілька видів діяльності. КВЕД, який обирається першим і буде вважатися основним.


Примітка: Основне призначення КВЕД - визначати та кодувати основні та другорядні види економічної діяльності юридичних осіб, відокремлених підрозділів юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців.
5. Додавання засновників та директора. Засновниками ТОВ можуть бути фізичні та юридичні особи. При цьому кількість засновників може становити від 1 до 100 людей.


Примітка: Якщо засновником ТОВ виступатиме фізична особа – потрібно зазначити її податковий (ідентифікаційний) номер. За відсутності податкового номеру, користувач повинен поставити відмітку у відповідному полі.Примітка: Якщо засновником ТОВ виступатиме юридична особа – наявність податкового номера є обов'язковим елементом для подальшої реєстрації ТОВ.
6.  Обрання системи оподаткування — це наступний вирішальний крок для правильного оформлення документів ТОВ. Для того, щоб не допустити помилку, радимо крок за кроком заповнювати відповідні поля. Переглянути структуру оподаткування детальніше за цим посиланням.7. Правильність внесених даних. Останнім етапом у формуванні документів є перевірка інформації, яку було вказано у відповідних полях. Якщо була виявлена помилка при введені даних, користувач має змогу повернутися на потрібний крок та підкорегувати дані.


Примітка: Для підтвердження динамічного формування індивідуалізованих документів, які будуть повністю готовими до подачі до Державного реєстратора, а також для отримання PDF-інструкції з описом подальший дій, натисніть на кнопку “Сформувати”.


Дізнатися більше про сервіс “Створення ТОВ” можна на платформі domjurista.ua за цим посиланням.


У разі виникнення будь-яких запитань до юриста, скористайтеся можливістю отримати консультацію.


Чи корисною для вас є ця стаття?