JusnoteAnalyticsОбрати книгу

Як покращити управління юридичною практикою?

В основі будь-якої успішної юридичної фірми є всеохоплююча система управління юридичною практикою, яка надає можливість керувати всіма проектами, білінгувати час, виставляти рахунки, відслідковувати оплати та виконувати інші задачі в одному місці. Відповідне програмне забезпечення, зокрема і Jusnote, об’єднує кожен аспект роботи юридичної фірми або адвоката та допомагає координувати наявні ресурси і підвищувати корпоративну або власну ефективність.​


Останнім часом найбільшим проривом для юридичних фірм та адвокатських об`єднань став процес переходу від локального способу роботи та зберігання даних на локальному сервері (під “столом”) до управління своєю практикою через «хмари». І це не дивно, адже фірми та адвокати, які переходять у хмарне програмне забезпечення, можуть скористатися бездоганним віддаленим доступом, більшою економією часу, кращою безпекою, 99,9% гарантією безвідмовної роботи та іншими перевагами. Що таке хмара (cloud)?


Хмара по суті є мережею ресурсів, доступ до яких користувач може отримати через Інтернет. Обладнане програмне забезпечення запускається безпосередньо з серверів компанії, до яких ви можете отримати доступ через веб-браузер або спеціальний додаток. Якщо ви коли-небудь використовували DropboxFacebookEvernoteGmail або Amazon, ви використовували технології Cloudbased, тобто – хмарні.
Один локальний сервер – купа недоліків

Багато юридичних фірм та приватно практикуючих адвокатів ще продовжують зберігати свої та клієнтські дані на локальних серверах. Але це має багато суттєвих недоліків.


  • Встановлення серверів вимагає значних фінансових витрат та вимагають багато місця. Вони також недешеві в обслуговуванні. Більше того, треба думати про фізичне розташування цих «залізних коробок».​


  • Сервери потрібно налаштовувати та обслуговувати. Запуск програмного забезпечення на внутрішніх серверах вимагає наявності людей, які вміють їх встановлювати та зберігати – інакше вам доведеться заплатити консультанту. Ви, можливо, і зможете під’єднати дроти, але чи знаєте ви, як забезпечити джерело безперебійного живлення або як налаштувати SQL-сервер?​


  • Непередбачуваність роботи. Доведено на практиці, що без належної постійної підтримки серверу, юридичні фірми та адвокати можуть втратити доступ до всіх своїх даних та клієнтської інформаії. А у випадку пошкодження серверу, інформація може бути втрачена назавжди​.


  • Продуктивність та безпека. Зазвичай більшість юридичних фірм та адвокатів працюють на «самописному» програмному забезпеченні, яке вже давно застаріло. Якщо взагалі такі користувачі мають ПО. Таке забезпечення робить роботу юридичної фірми надто повільною.


Більшість прогресивних юристів вже давно використовують хмарні технології. Це такі сервіси як Dropbox, Gmail, Evernote та деякі інші.


Такі хмарні сервіси є повсюди, адже вони надають надзвичайно легкий доступ до збереження і обміну інформацією, а також пропонують використання сервісів без необхідності встановлювати або оновлювати будь-яке програмне забезпечення на локальних системах.​

Використання програмного ​забезпечення, на кшталт CRM-системи Jusnote, яка була розроблена в тісній ​співпраці з практикуючими адвокатами,​ допоможе зберігати всі ваші дані та данні ваших клієнтів​ хмарі, без потреби у використанні ​локальних серверів. Система також ​надає цілий перелік інших функцій, які ​потрібні юридичним фірмам для їх ​ефективної роботи, а саме: професійний ​документообіг, можливість керувати ​фінансами, облік часу, спільне ведення проектів тощо.​Переваги “хмари”

  • покрашення доступу до інформації 
  • спрощений робочий процес, що підвищує ефективність і продуктивність 
  • максимальна безпека 
  • якісна онлай-підтримка
  • економічна доцільність


Адвокати та юридичні фірми працюють із конфіденційною інформацією. Тим не менше, багато правників не вживають навіть розумних заходів щодо дотримання належної безпеки, необхідної у сьогоднішньому цифровому середовищі. Це робить таких адвокатів та юридичні фірми нестійкими перед загрозою хакерів. Більше того, досить часто ми стаємо свідками обшуків, де у адвокатів та цілих юридичних компаній забирають справи, відкривають сейфи і виймають ноутбуки.


Згідно з 2017 ABA TechReport, 14% фірм повідомили, що вони зазнали витіку даних; це число стрибає до 25% для фірм з 10-49 адвокатами і до 26% для великих фірм з 500 і більше правниками. ​


Сервіс-провайдери не лише вкладають великі інвестиції.​


​Зазвичай, якщо трапляється помилка в роботі хмарного сервісу, служба підтримки виправляє її протягом найменшого проміжку часу. Це відбувається через велику кількість користувачів, які зазнають проблеми з таким хмарним сервісом. Це вимагає оперативної дії від команди підтримки. З локальним сервісом ситуація трохи інша, адже у разі поломки збитків зазнає 1 людина (або ж 1 фірма). 


Користуватися хмарними сервісами набагато надійніше. ​


Спробувати професійну CRM-систему для юристів Jusnote


Детальніше про функції та можливості Jusnote.


Чи корисною для вас є ця стаття?