JusnoteAnalyticsОбрати книгу

Як отримувати та використовувати бали в Jusnote

  • Стосується до:
    • Остання зміна:
      13.08.2019

Ви можете заробляти бали, активуючи подарункові коди на Jusnote. Ви також можете отримати бали за запрошення друзів чи колег в Jusnote. Бали можна використовувати в рахунок місячних або річних підписок, навіть якщо ви вже маєте будь-яку підписку.


Заробляйте бали Jusnote

Заробляйте бали, запрошуючи друзів чи колег в Jusnote. Ви можете відправити запрошення по електронній пошті або направити посилання у власному меседжері. Ви отримаєте бали за запрошення друзів двома способами:

  • кожен запрошений, який придбав місячну підписку Jusnote, принесе вам по 10 балів Jusnote кожен. Детальніше.
  • кожен запрошений, який придбав річну підписку Jusnote, принесе вам по 30 балів Jusnote кожен.


Ви також можете отримати бали наступним способом:

  • активації подарункового коду (друкованого купону), який пропонується партнерами компанії "Дом юриста".


Ваші друзі також отримають винагороду за те, що ви їх запросили. Як тільки вони придбають будь-яку підписку незалежно від строку її дії, вони отримують по 10 балів Jusnote кожен.

Ви можете відправити не більше 15 запрошень в день з однієї IP - адреси. Ви не будете отримувати бали за запрошення, відправлені понад ліміту з однієї IP - адреси протягом доби. Запрошений також не отримає балів.


Використовуйте бали Jusnote

Ви можете дізнатися скільки у вас балів в розділі Налаштування - Запросити друга через Jusnote Web.

Ви можете використати бали в будь-який час. Якщо протягом 5 років ви не здійснювали будь-яких дій з балами в власному акаунті Jusnote, вони можуть обнулитися. Бали не можна перевести в інший акаунт або передати, продати тощо. Можливість використати бали (обміняти на відповідний строк підписки) буде доступною, коли на рахунку буде кількість балів достатніх для активації підписки:

30 балів - 1 місяць безкоштового користування Jusnote за одного користувача,

120 балів - 12 місяців безкоштового користування Jusnote за одного користувача.


Що відбудеться, якщо я вже маю підписку Jusnote?

Незалежно від поточної (оплаченої) підписки ви можете її автоматично продовжити, використавши відповідну кількість наявних балів. Оновлена підписка, отримана за бали, почне діяти одразу.

Про строк підписки та історію використання чи заробляння балів ви завжди можете дізнатися в розділі Налаштування - Запросити друга через Jusnote Web.Чи корисною для вас є ця стаття?