JusnoteAnalyticsОбрати книгу

Як додати працівників в Jusnote?

Після створення профілю власник акаунту до спільної роботи в Jusnote може запрошувати власних працівників, помічників або адвокатів.


Примітка: У разі звільнення працівника або припинення спільної роботи над проектом з адвокатом, працівника можна в будь-який момент деактивувати і останній втратить доступ до системи.


Як додати працівників до спільної роботи?


1. У розділі Працівники в меню ліворуч натисніть на ліву кнопку миші. Відкриється сторінка про працівників.


Ви маєте можливість швидко отримати інформацію про всіх працівників, активних (працівники або адвокати, які мають доступ до системи на даний час) та деактивованих працівників.


2 . Натисніть на кнопку "+ Працівник" і у вікні-запрошенні введіть дані про запрошувану особу.


Примітка: Перед надісланням запрошення працівнику (іншому адвокату тощо) ви маєте визначити рівень доступу запрошуваної особи до різних даних системи (до проектів, клієнтської інформації, фінансів, особистих даних працівників і т.д). Запрошена особа отримає доступ в тому обсязі, де буде поставлена відповідна "галочка". У разі запитань щодо змісту обсягу доступу наведіть курсор миші на знак запитаня біля відповідного поля.


Власник акаунту має можливість змінити обсяг доступу працівнику (адвокату) у будь-який час.


3. Після перевірки рівня доступу натисність на кнопку "Запросити". Запрошена особа отримає відповідний-лист на пошту і після цього зайти в систему і розпочати роботу.Як створити особистий профіль в Jusnote?


Завантажити Інструкцію з користування Jusnote

Чи корисною для вас є ця стаття?