JusnoteAnalyticsОбрати книгу

Політика конфіденційності

ОСТАННЄ ОНОВЛЕННЯ: грудень 26, 2019 


ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ 

 

 1. Наш підхід до конфіденційності  

 

1.1. “Джаснот” ТОВ, реєстраційний номер 43307114, Україна (“Джаснот”, «ми», «нами», «наш», «нас») зобов'язуємося захищати вашу конфіденційність. Ця політика конфіденційності встановлює, як ми збираємо, зберігаємо, обробляємо, передаємо, спільно використовуємо та використовуємо данні, які ідентифікують або пов'язані з вами (“особиста інформація”, “персональна інформація” або “персональні дані”), а також інформацію, яка стосується використання нами файлів cookie та аналогічних технологій. 

 

1.2. Джаснот використовує хмарне рішення для управління юридичною практикою (“Jusnote Service”, “служба Jusnote” або “Jusnote”), доступне через наш веб-сайт (наш “Веб-сайт”), розміщений за адресою: jusnote.com, і мобільний додаток. 

 

1.3. Ця політика конфіденційності поширюється на Jusnote Service. 

 

1.4. Перш ніж отримати доступ до Jusnote або використовувати його, переконайтеся, що ви прочитали та зрозуміли як ми збираємо, зберігаємо, обробляємо, передаємо, використовуємо вашу особисту інформацію, згідно цій політиці конфіденційності. Отримуючи доступ до Jusnote Service або використовуючи його, ви приймаєте та погоджуєтеся з діями описаними в цій політиці конфіденційності.  

 

 

 1. Особиста інформація, яку ми збираємо про вас і як ми її використовуємо 

 

2.1. Інформація, яку ви нам надаєте. Ми збираємо особисту інформацію про вас, коли ви добровільно надаєте цю інформацію безпосередньо нам, заповнюючи форми на нашому Веб-сайті або спілкуючись з нами по телефону, електронній пошті або іншим шляхом. Це також охоплює в себе інформацію, яку ви надаєте, коли реєструєтеся для використання нашого Веб-сайту, підписуєтеся на службу Jusnote, приймаєте участь в будь-яких обговореннях, форумах або соціальних мережах на нашому сайті, приймаєте участь у конкурсах, рекламних акціях, опитуваннях тощо, а також коли ви повідомляєте про проблему з нашим Веб-сайтом або Jusnote Service, або запитуєте нас про роботу окремих функцій Jusnote.  

 

2.2. Якщо ви вирішите не надавати нам особисту інформацію, ми не зможемо надавати вам Jusnote Service або відповісти на інші ваші запитання. 

 

2.3. Інформація, яку ми збираємо з інших джерел. Ми можемо отримати особисту інформацію про вас від фізичних або юридичних осіб, які є підписниками Jusnote Service (“Підписники”, “Власник акаунту”) і запросили вас до сервісу в якості користувача Jusnote. Ми можемо отримати особисту інформацію про вас, якщо ви використовуєте будь-які інші веб-сайти, якими ми користуємося, або споживаєте послуги, які ми час від часу надаємо. Ми також тісно співпрацюємо з третіми особами (наприклад, а не виключно, субпідрядниками в технічних службах, службах оплати та доставки, рекламодавцями, постачальниками аналітики або пошукових даних, кредитних бюро) і можемо отримати від них інформацію про вас відповідно до ваших угод з вказаними третіми особами. 

 

2.4. В таблиці в Додатку 1 нами вказані категорії особистої інформації, яку ви нам надаєте і яку ми отримуємо з інших джерел. 

 

2.5. Ми також автоматично збираємо інформацію про те, як ви отримуєте доступ та використовуєте службу Jusnote, а також інформацію про пристрій, який ви використовуєте для входу в Jusnote.  

 

2.6. В таблиці в Додатку 2 нами вказані категорії особистої інформації, яку ми збираємо про вас автоматично, і те, як ми її використовуємо. 

 

2.7. Ми можемо зв'язати та об’єднати особисту інформацію, яку ми збираємо та/або отримуємо від вас, та інформацію, яку ми збираємо автоматично. Це дозволяє нам надавати вам персоналізований досвід та допомогу незалежно від того, як ви взаємодієте з нами. 

 

2.8. Ми можемо знеособити будь-яку особисту інформацію про вас (щоб інформація не дозволяла вас ідентифікувати) та використовувати анонімну інформацію з метою тестування наших ІТ-систем, дослідження, аналізу даних, покращення обслуговування Jusnote та розробки нових продуктів та функцій. Ми також можемо ділитися такою знеособленою інформацією з іншими особами. 

 

 

 1. Розкриття вашої особистої інформації 

 

3.1. Ми не будемо передавати вашу особисту інформацію третім особам, за винятком випадків, які описані в цій політиці конфіденційності або в зв’язку з використанням Jusnote. Ми можемо передавати вашу інформацію обраним нами третім особам, в тому числі: 

 

 • Діловим партнерам, постачальникам або підрядникам/субпідрядникам, які надаватимуть послуги від нашого імені вам (ці компанії уповноважені використовувати вашу особисту інформацію тільки в межах необхідності для надання цих послуг нам); 
 • Постачальникам аналітики та пошукових систем, які допомагають нам в покращенні та оптимізації нашого Веб-сайту. 
 • Кредитним агентствам та бюро для оцінки вашого кредитного рейтингу, якщо це є умовою для укладення договору з вами; 
 • Платіжним системам з метою виконання відповідних платіжних операцій; 
 • Третім особам у зв’язку з діловою угодою Джаснот. Особиста інформація може бути передана третім особам у зв’язку з такою угодою як злиття, продаж активів або часток Джаснот, реорганізація, придбання частини або всього нашого бізнесу. Якщо Джаснот приймає участь у злитті, продажі всієї або частини своїх активів, ви будете повідомлені про це через електронну пошту або шляхом розміщення відповідного публічного повідомлення на нашому Веб-сайті. 

 

3.2. В певних випадках від нас можуть вимагати розкриття особистої інформації у відповідь на законні запити державних, в тому числі правоохоронних органів. 

 

3.3. Ми можемо розкрити ваші персональні дані, якщо ми зобов'язані розкривати або передавати такі дані з метою дотримання будь-яких юридичних зобов’язань або для дотримання чи застосування наших Правил надання сервісу “Jusnote” (jusnote.com/tos) та інших угод; або для захисту прав власності або безпеки Джаснот, наших клієнтів або інших осіб. Зазначене включає обмін інформацією з іншими компаніями та організаціями з метою захисту від шахрайства та зниження будь-якого фінансового ризику. 

 

3.4. Загальнодоступні блоги. Наш Веб-сайт включає в себе загальнодоступні блоги або форуми спільноти. Будь-яка інформація, яку ви надаєте в цих місцях, може бути прочитана, зібрана та використана іншими, хто має до них доступ. Це включає в себе також інформацію, розміщену в наших загальнодоступних соціальних мережах. Щоб запросити видалення вашої особистої інформації з нашого блогу або форуму, зв’яжіться з нами через адресу privacy@jusnote.com. В деяких випадках ми не зможемо видалити вашу особисту інформацію і в таких випадках ми повідомимо вас про це і зазначимо чому саме ми не можемо це зробити. 

 

3.5. Відгуки. З дозволу ми можемо відображати особисті відгуки задоволених клієнтів на нашому сайті. Якщо ви хочете оновити або видалити свій відгук, ви можете зв’язатися з нами через адресу privacy@jusnote.com 

 

 

4. Маркетинг та реклама 

 

4.1. Час від часу ми можемо зв'язуватися з вами з відповідними запитами щодо Jusnote Service та інших продуктів компанії Джаснот. Більшість запитів буде направлено в електронному вигляді. Для деяких повідомлень ми можемо використовувати особисту інформацію, яку ми збираємо про вас, щоб визначити найбільш релевантну інформацію для контакту з вами. 

 

4.2. Якщо ви не бажаєте отримувати такі повідомлення від нас, ви можете повідомити нам про це, надіславши листа на privacy@jusnote.com  або ж самостійно відмовитися від підписки, натиснувши на посилання відмови від підписки в нижній частині наших електронних листів. 

 

 

5. Зберігання та передача вашої особистої інформації 

 

5.1. Безпека. Вся інформація, яку ви нам надаєте, зберігається на захищених серверах в контрольованій середі з обмеженим доступом. Будь-які платіжні транзакції, будуть зашифровані з використанням технології SSL. Якщо ми надали вам пароль (або ви його самостійно створили), який дозволятиме вам отримати доступ до певних місць Jusnote Service, ви несете відповідальність за збереження конфіденційності цього пароля та відповідних місць. Підписники не повинні будь-кому повідомляти свій пароль. 

 

5.2. Хоча передача інформації через Інтернет не є повністю безпечною, ми приймаємо розумні заходи для захисту вашої особистої інформації. Ми не можемо гарантувати безпеку вашої особистої інформації, що передається до нашого Веб-сайту з вашого боку; будь-яка передача до нашого Веб-сайту здійснюється на ваш страх та ризик. Як тільки ми отримаємо вашу особисту інформацію, ми будемо використовувати чіткі процедури та функції безпеки, щоб запобігти несанкціонованому доступу до таких даних. 

 

5.3. Міжнародна передача вашої особистої інформації. Особиста інформація, яку ми збираємо, може передаватися та зберігатися в країнах, які знаходяться за межами юрисдикції, в якій ви перебуваєте, де ми і наші сторонні постачальники послуг здійснюємо свою діяльність. Якщо ви знаходитеся в Україні або Європейському Союзі (“ЄС”), ваша особиста інформація буде оброблятися за межами України в ЄС; ці міжнародні передачі вашої особистої інформації здійснюватимуться відповідно до положень про захист даних, прийняті Європейською комісією. Якщо ви хочете отримати додаткову інформацію про засоби захисту, які ми використовуємо, зв'яжіться з нами за адресою privacy@jusnote.com. 

 

 

6. Збереження вашої особистої інформації 

 

6.1. Ми будемо зберігати вашу особисту інформацію протягом всього часу необхідного для виконання мети, для якої ми її збирали, в тому числі для задоволення наших законних ділових інтересів та задоволення будь-яких юридичних вимог або вимог щодо будь-якої звітності. 

 

6.2. Для того щоб визначити строк зберігання особистої інформації, ми враховуємо обсяг, характер і конфіденційність особистої інформації, потенційний ризик завдання шкоди внаслідок несанкціонованого використання або розкриття вашої особистої інформації, мету, для якої ми обробляємо вашу особисту інформацію та приписи закону. 

 

 

7. Реферальна програма 

 

7.1. Ми використовуємо реферальну програму для Jusnote. Ви можете надати нам імена та адреси електронної пошти осіб, які, на вашу думку, можуть бути зацікавлені в отриманні додаткової інформації про наші продукти та послуги в обмін на винагороду (у вигляді безкоштовного використання сервісу тощо). Ми будемо зберігати контакті дані, щоб відслідковувати роботу нашої довідкової служби. Поіменована особа може запросити видалення своїх контактних даних з нашої бази даних, а також вона може в будь-який час зв’язатися з нами за адресою privacy@jusnote.com і запросити видалення своїх даних. 

 

7.2. Якщо ви надаєте нам імена та адреси електронної пошти таких осіб, як вказано вище, ви отримаєте попередню згоду цих осіб і наддасте їм інформацію про те, як ми обробляємо їх особисту інформацію згідно цієї політики конфіденційності. 

 

 

7. Ваші права відносно вашої особистої інформації 

 

8.1. Ви маєте наступні права щодо вашої особистої інформації, яку ми зберігаємо: 

 

 • Право на доступ та переміщення. Право на отримання доступу до вашої особистої інформації, а також на отримання цієї інформації в найбільш поширених форматах і перенесення її на інший контролер даних.  
 • Право на виправлення. Право на виправлення вашої особистої інформації без невиправданої затримки, якщо ця інформація є неточною або неповною. 
 • Право на видалення. Право на видалення вашої особистої інформації без невиправданої затримки в певних обставинах, наприклад, коли особиста інформація більше не потрібна в зв’язку з метою, для якої вона була зібрана та оброблена. 
 • Право на обмеження. Право на отримання обмеження щодо опрацювання нами ваших персональних даних при певних обставинах, наприклад, коли ви оскаржуєте точність персональних даних.  
 • Право на заперечення. Право заперечувати проти обробки вашої особистої інформації в силу вашої особистої ситуації або в цілях маркетингу, який ми можемо проводити відповідно до цієї політики конфіденційності. 

 

8.2. Якщо ви хочете реалізувати будь-яке з перелічених вище прав, зв'яжіться з нами за контактами, які наводяться наприкінці цієї полики конфіденційності. За запитом ми надамо вам інформацію про те, чи володіємо ми вашою особистою інформацією. Ви можете отримати доступ, виправити або запросити видалення вашої особистої інформації, увійшовши до свого облікового запису або зв’язавшись з нами за адресою privacy@jusnote.com. Ми відповімо на ваш запит протягом 30 днів. 

 

8.3. Якщо ви проживаєте в Україні, ви маєте право подати скаргу Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини. Якщо ви проживаєте в Європейському Союзі, ви маєте подати скаргу в місцевий орган захисту даних. Інформація про те, як зв’язатися з вашим місцевим органом із захисту даних, доступна за посиланням:  

Україна - ombudsman.gov.ua  

ЄС - ec.europa.eu/justice/data-protection/bodies/authorities/index_en.htm  

 

 

9. Cookies та аналогічні технології 

 

9.1. Jusnote використовує cookie та аналогічні технології (в цілому далі файли “cookie”), щоб відрізняти вас від інших користувачів Jusnote Service. Це допомагає нам надавати вам якісний сервіс, персоналізувати контент, контролювати та покращувати наш Веб-сайт та послуги, а також для інших внутрішніх цілей. Як і на більшості веб-сайтів, ми збираємо певну інформацію автоматично. Ця інформація, яку ми можемо збирати, описана в таблиці в Додатку 2. 

 

9.2. Ми використовуємо наступні типи файлів cookie: 

 

 • Виключно необхідні файли cookie. Ці файли cookie необхідні для основної роботи Jusnote або нашого Веб-сайту, наприклад, для аутентифікації вас та запобігання шахрайського використання. 
 • Робочі файли cookie/cookie для аналітики. Ці файли дозволяють нам розпізнавати і підраховувати кількість користувачів і бачити, як користувачі пересуваються по нашому Веб-сайту, коли ним користуються. Це дозволяє нам покращити роботу нашого сервісу. 
 • Функціональні cookie. Ці файли використовуються для розпізнавання вас, коли ви повертаєтеся в Jusnote. Це дозволяє нам персоналізувати наш контент для вас, пам’ятати ваші уподобання (наприклад, ваш вибір мови). 
 •  Таргетинг cookie. Ці файли реєструють ваше відвідування нашого Веб-сайту, посилання та сторінки, які ви відвідували. Ми будемо використовувати цю інформацію, щоб зробити наш сервіс і рекламу, яка там відображатиметься такою, що більше відповідає вашим інтересам. Ми також можемо передавати цю інформацію третім особам для цієї мети. 

 

9.3. Зверніть увагу, що треті особи (включаючи, наприклад, рекламні мережі, служби аналізу веб-трафіку тощо) також можуть використовувати файли cookie, над якими ми не маємо жодного контролю.   

 

9.4. Ми співпрацюємо з третіми особами для розміщення реклами на нашому Веб-сайті або для управління нашою рекламою на інших сайтах. Наші сторонні партнери можуть використовувати такі технології як файли cookie, для збору інформації про ваші дії на Веб-сайті або інших сайтах з метою надання вам реклами на основі ваших дій та інтересів, пов’язаних з переглядом.  

 

9.5. Ви можете блокувати cookie, активуючи відповідне налаштування в своєму браузері, яке дозволяє вам відмовитися від всіх або деяких cookie. Водночас, блокуючи у власному браузері всі файли cookie (включаючи виключно необхідні файли cookie), ви можете не отримати доступ до всіх або частини нашого сайту або Jusnote.    

 

9.6. Соціальні мережі. Наш Веб-сайт включає в себе віджети, такі як “Поділитися” від сторонніх соціальних мереж. Ваша взаємодія з цими віджетами регулюється політикою конфіденційності компанії, яка їх надає.   

 

 

10. Посилання на сторонні сайти 

 

10.1. Jusnote може час від часу містити посилання на сторонні веб-сайти. Якщо ви переходите за посиланням на будь-який з цих сайтів, майте на увазі, що ці сайти мають свої власну політику конфіденційності і ми не несемо жодної відповідальності за їх політику та її зміст. Будь-ласка, ознайомтеся з окремими політиками, перш ніж відправляти будь-яку інформацію, на ці сайти. 

 

 

11. Наша політика відносно дітей 

 

11.1. Jusnote не призначений для осіб молодше 16 роківМи не збираємо особисту інформацію про таких осібЯкщо вам стане відомо, що неповнолітня особа надала нам особисту інформацію без відповідної згоди уповноважених осіб, будь ласка, повідомте нам будь-яким способом, щоб ми мали можливість видалити таку інформацію. 

 

 

12. Зміни в цій політиці 

 

12.1. Ми можемо час від часу оновлювити цю політику конфіденційності, тому ви маєте час від часу продивлятися цю сторінку. Коли ми змінюємо цю політику, ми оновимо дату “останнього оновлення” в кінці цієї політики конфіденційності. Зміни в цій політиці конфіденційності вступають в силу з моменту їх публікації на цій сторінці.  

 

Ми також можемо повідомити про відповідні зміни шляхом направлення вам електронного листа. 

 

 

13. Повідомлення для вас 

 

13.1. Якщо нам буде потрібно надати вам будь-яку інформацію (юридичного, маркетингового тощо змісту), ми оберемо спосіб комунікації з вами, який, на нашу думку, буде найкращим способом контакту з вами. Зазвичай ми контактуємо з користувачами шляхом надіслання їм електронного листа або розміщення повідомлення на Веб-сайті. Ви можете відмовитися від певних типів комунікації з вами, використовуючи способи описані в цій політиці конфіденційності. 

 

 

14. Зв’язатися з нами 

 

14.1. Незалежно від вашого місцезнаходження, будь-які запитання, коментарі і запити відносно цієї політики конфіденційності заохочуються і мають бути надіслані на електронну адресу privacy@jusnote.com. Повідомлення також може бути надіслане на адресу: 

 

ТОВ “Джаснот” 

61052, Україна, Харків 

вул. Полтавський шлях, 9 

 

14.2. Ця політика конфіденційності була оновлена в останній раз 01.12.2019 року. 

 

 

Додаток № 1 - Особиста інформацію, яку ми збираємо


Категорії особистої інформації

Як ми це використовуємо


Мета обробки особистої інформації


Контактна інформація і основні особисті дані (ваше ім’я, номер телефону, місцеположення, ІР- адреса, адрес електронної пошти, професійні дані, ваші профілі в соціальних мережах.

Ми використовуємо цю інформацію для контактів з вами, включаючи відправку новин, попереджень, маркетингових повідомлень, обробки запитів від вас або про вас, обробки запитів, які стосуються Jusnote, його функцій та можливостей.

Обробка необхідна для наших маркетингових цілей, а також ефективної комунікації з вами та відповідей на ваші запити. Обробка також необхідна для виконання договірних зобов’язань перед вами в рамках Правил надання сервісу “Jusnote”.

Ім’я користувача та логін облікового запису

Ми використовуємо цю інформацію, щоб вирішити проблеми з входом до Jusnote або для імпорту ваших контактів в Jusnote

Обробка необхідна для виконання договірних зобов’язань перед вами в рамках Умов надання послуг.

Листування та коментарі.

Коли ви звертаєтеся до нас, наприклад, за допомогою електронної пошти чи телефону, служба підтримки зафіксує ваші коментарі, Позиції тощо.

Переписка и коментарі.

Ми використовуємо цю інформацію, щоб відповісти на ваші запитання та вирішити проблеми.

Обробка необхідна для ефективного спілкування з вами з метою вирішення ваших проблем.

Платіжна інформація. Ми використовуємо цю інформацію для спрощення процесу оплати за Jusnote, а також для запобігання шахрайству.

Ця інформація нам потрібна для виконання договору з вами (в рамках Правил надання сервісу “Jusnote”).

Обробка необхідна для наших законних інтересів, а саме виявлення та запобігання шахрайства.

Вся особиста інформація вказана вище

Ми будемо використовувати всю особисту інформацію, яку ми збираємо, для роботи, обслуговування та надання вам функцій та можливостей Jusnone, для моніторингу та покращення Jusnone, нашого Веб-сайту і бізнесу, для внутрішніх операцій, включаючи усунення недоліків, аналізу даних, статистики та опитувань, щоб забезпечити безпеку і допомогти нам в розробці нових сервісів та продуктів.

Обробка необхідна для наших законних інтересів, а саме для адміністрування та покращення обслуговування Джаснот, нашого бізнесу та розвитку нових сервісів та послуг.Додаток № 2 - Особиста інформацію, яку ми збираємо автоматично


Категорії особистої інформації

Як ми це використовуємо

Мета обробки особистої інформації


Інформація про те, як ви отримуєте доступ на використовуєте Jusnote. Наприклад, інформацію про веб-сайт, з якого прийшли, та веб-сайт, на який ви переходите, коли залишаєте на Веб-сайт, ваші профілі в соціальних мережах, як часто ви звертаєтеся до Jusnote, час доступу до Jusnote Service, отримуєте доступ до Jusnote з кількох пристроїв, а також інші дії, які ви здійснюєте в Jusnote. Ми також збираємо інформацію, яка може включати в себе адреси інтернет-протоколу (IP), тип браузеру, тип інтернет-провайдера, сторінки входу/виходу, операційну систему, час входу/виходу або данні про клікі.

Ми використовуємо цю інформацію для того, щоб · проводити аналіз ринку, відслідковувати використання Jusnote Service та для покращення нашого сервісу і послуг, а також для розробки нових продуктів. · створювати маркетингові посилання, новини, повідомлення, які можуть бути вам цікаві в маркетингових цілях.

Обробка необхідна для наших законних інтересів, а саме для аналізу і покращення Jusnote в цілому та в власних маркетингових цілях.

Інформація про ваш пристрій. Ми також збираємо інформацію про комп’ютер, планшет, смартфон та інший електронний пристрій, який ви використовуєте для підключення до Jusnote. Ця інформація може включати відомості про тип пристрою, унікальних ідентифікаційних номерах пристрою, операційних системах, браузерах, додатках, підключених до Jusnote через пристрій, вашого інтернет-провайдера або провайдера мобільної мережі, вашу ІР-

адресу.

Ми використовуємо цю інформацію для моніторингу та покращення обслуговування Jusnote та бізнесу Джаснот, а також для розробки нових продуктів та послуг.

Обробка необхідна для виконання договірних зобов’язань перед вами в рамках Правил надання сервісу “Jusnote”, а також для покращення Jusnote в цілому.Чи корисною для вас є ця стаття?