JusnoteAnalyticsОбрати книгу

Як поділитися партнерським посиланням Jusnote в соціальних мережах?

Маркетинг в соціальних мережах повинен проводитися за допомогою ефективних та робочих інструментів. Один з них - залишити активне посилання на сервіс партнера. І зробити це потрібно максимально органічно та доречно в тексті. 


Кілька наших порад допоможуть у цьому. 


Продемонстуйте свій унікальний досвід про продукт і вам почнуть довіряти


Щоб просування партнерського посилання не виглядало нав'язливо, намагайтеся показати свій досвід або власну думку про продукт чи сервіс, посилання на який ви робите. Спробуйте бути корисним, дайте посилання на статтю в блозі або цікавий шаблон чи пакетну пропозицію. Можна обрати будь-яку статтю з блогу і поділитися з нею, додавши до посилання своє партнерське посилання з Jusnote: наприклад, https://jusnote.com/#/register?ref=95t1dci.


Не розміщайте посилання “в лоб” 


Відверта реклама сервісу чи продукту вже давно не привертає увагу друзів чи клієнтів. Навпаки, вона скоріше дратує людей. Використати активне посилання на ресурс партнера краще поряд із корисною інформацією. Це може бути розповідь про ваш досвід у конкретній справі чи досвід інших реальних людей. Також можна залишати непряме посилання на партнера. Використовуйте “огляди” та рекомендації популярних джерел на діяльність чи продукт партнера. 


Не обмежуйтесь одним “майданчиком” 


Не вся аудиторія Facebook чітко дублюється в Instagram чи Twitter. Формати соціальних мереж та алгоритми їх роботи не можуть бути однаковими, враховуйте це. Працюючи одразу на декількох платформах у вас є шанси охопити ширшу аудиторію. 

Також закріпіть партнерський пост, щоб він постійно був видимим для читачів. Як правило, так роблять з важливою чи актуальною наразі інформацією, щоб вона не загубилася. Зробіть наголос на цьому. 


Користування системою Jusnote може стати доступним та поширеним саме завдяки вам. Достатньо просто поділитися посиланням на Jusnote з тими, кому інформація про CRM була б корисною.


Про реферальну програму Jusnote - детальніше.


Чи корисною для вас є ця стаття?