JusnoteAnalyticsОбрати книгу

Як створити новий контакт в Jusnote?

Розділ Контакти використовується для зберігання ідентифікуючих та персональних даних про фізичних або юридичних осіб, з якими користувач системи вступає в будь-які ділові відносини (клієнти, процесуальні опоненти, представники, родичі клієнтів тощо).Примітка: Доступ до розділу Контакти мають ті користувачі Jusnote, яким прямо надано відповідний доступ або при запрошенні до спільної роботи, або спеціально пізніше.


Як створити новий контакт?


1. На власний розсуд Ви можете обрати як створити новий контакт одразу з головної сторінки Jusnote.


  • або у розділі Контакти в меню ліворуч.
  • або у розділі Швидке створення.
  • або використовуючи універсальну кнопку "Створити" праворуч на головній сторінці.

Примітка: Якщо Ви обрали Контакти через головне меню ліворуч, то відкриється нове вікно про контакти.


2. Натисніть на кнопку "+ Контакт" і відкриється модальне вікно з відповідним типом контакту.Примітка: Повнота і правильність внесення даних дозволить системі інтелектуально відслідковувати і своєчасно інформувати користувача про можливий конфлікт інтересів відповідно до Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність".


Якщо Ви обрали тип контакту "Юридична особа", введіть у відповідне поле "Код юридичної особи" ідентифікаційний номер юридичної особи та натисніть на кнопку "Отримати дані з ЄДР". Через кілька секунд відповідні дані будуть автоматично завантажені в систему з єдиного державного реєстру юридичних осіб.


Якщо Ви обрали тип контакту "Фізична особа", ідентифікаційний номер фізичної особи (при наявності) та інші дані потрібно внести один раз власноруч.


Вкажіть П.І.Б. контакта, а також зазначте його у родовому та давальному відмінках.Ці дані потрібні для подальшого створення шаблонів документів.Примітка: При створенні контакту будь-якого типу слід визначити особу "Відповідальну за Клієнта" (серед користувачів системи), а також визначити перелік "Осіб, що мають доступ до Клієнта" (ці особи будуть бачити та матимуть можливість редагувати ідентифікуючу інформацію про даний контакт).


Додаткову інформацію про контакт (обставини знайомства, рекомендації тощо) можна відобразити у вікні Нотатки.Після внесення відповідних даних про Контакт, натисність на кнопку "Зберегти".


Покрокова інструкція налаштування Jusnote - детальніше.Чи корисною для вас є ця стаття?