JusnoteAnalyticsОбрати книгу

Як замовити консультацію юриста: все, що потрібно знати

  • Остання зміна:
   31.07.2019

Консультація юриста - один з найбільш затребуваних сервісів на платформі domjurista.ua. Завдяки ньому всі громадяни України мають доступ до фахової консультації з професійним юристом за доступні кошти. І для цього не потрібно навіть виходити з власної квартири або офісу. У цій невеличкій статті ми розповімо, як працює сервіс та як замовити консультацію в декілька кліків.


Як замовити консультацію 


Для замовлення консультації юриста, вам потрібно зробити лише декілька кроків, а саме: 


 1. 1. Перейти на сторінку сервісу за цим посиланням; 
 2. 2. Натиснути на кнопку “Розпочати”; Після цього перед вами зв’явиться наше фірмове модальне вікно, де і відбудеться замовлення консультації. Заповнюйте всі поля уважно. 


 1. 3. Оберіть день, в який вам буде зручно поспілкуватися з правником. Для цього ми зробили легкий візуально-зрозумілий календар;  
 2. 4. Введіть своє ім’я, прізвище та номер телефону, на який вам буде дзвонити юрист;  


У найближчих планах ми плануємо інтегрувати сторонні сервіси для проведення консультацій. Першими інтегрованими сервісами будуть Skype та Zoom.  


 1. 5. Введіть час, коли вам буде зручно поспілкуватися з юристом; 
 2. 6. І в завершенні замовлення - розкажіть нам про проблему, яка у вас виникла, або про питання, яке потрібно вирішити.  Це дозволить нам підібрати саме того правника, який зможе надати максимально якісну і розгорнуту консультацію щодо вашої ситуації.  


 1. 7. Натисніть “Замовити”; 


Після оплати, платформа domjurista.ua автоматично відправить на вашу пошту лист з підтвердженням консультації та квитанцію. У листі також буде продубльовано час та дату дзвінка.  


Чому консультація триває 30 хвилин?  


З власного досвіду можемо сказати, що саме цього часу достатньо для вирішення більшості повсякденних юридичних питань та консультування щодо різноманітних життєвих ситуацій. 30 хвилин, присвячені виключно вирішенню вашої проблеми, можуть дати надзвичайні результати. Звісно, інколи ситуації є складнішими, але скоріше, такі ситуації виникають у середнього та великого бізнесу та вимагають звертатися до справжніх юридичних фірм.


Хто надає юридичні консультації? 


Юридичну консультацію надають правники з як мінімум 10-річною практикою, яких обирає Дом юриста. Це спеціалісти провідних юридичних компаній країни, які допоможуть у вирішенні різноманітних юридичних кейсів.