JusnoteAnalyticsОбрати книгу

Робота з вхідною та вихідною кореспонденцією в Jusnote

  • Стосується до:
    • Остання зміна:
      13.08.2019
Облік кореспонденції в Jusnote - це сукупність процесів, спрямованих на електронну фіксацію фактів створення, відправлення, одержання, зберігання, використання різних докуметів, а також пов'язаних з такими документами проектів, задач або подій.З чого розпочати?


1. Для коректної фіксації та відображення в системі вхідної та вихідної кореспонденції потрібно налаштувати початкову вхідну та вихідну нумерації.


Для цього в головному меню ліворуч натисніть на розділ "Налаштування" та оберіть підрозділ "Налаштування кореспонденції".
У новому модальному вікні введіть вихідні (початкові) дані, які будуть використовуватися системою для обліку вхідної та вихідної кореспонденції: префікс - номер - суфікс.Примітка: у разі відсутності користувацьких даних облік кореспонденції за замовченням буде відбуватися за порядковим номером визначеним за замовченням


Для зручної роботи з кореспонденцією та швидкого пошуку потрібного листа радимо створити власні категорії відповідних документів (адвокатський запит, відповідь на запит, лист тощо). Як додати нову категорію документів в систему Jusnote - читати.


2. Після налаштування індивідуального обліку документообігу в головному меню ліворуч натисніть на розділ "Документи" та у новому вікні оберіть підрозділ "Кореспонденція". Після натискання на відповідну вкладку відкриється загальна таблиця, яка включатиме узагальнену інформацію щодо всіх внесених в систему листів. Обравши дію "Перегляд" або "Редагування" (ліворуч в таблиці) можна перейти до індивідуальної картки конкретного листа.

3. Для обліку вхідної та вхідної кореспонденції натисніть на кнопку "+Кореспонденція" та у новому модальному вікні оберіть необхідний тип кореспонденції (вхідна - вихідна). Після цього внесіть потрібні дані у відповідні поля. У разі наявності проекту, в межах якого надійшов чи відправляється лист, даний проект "підтягнеться" автоматично. При відсутності проекту, залиште дане поле пустим.Примітка: за необхідності внести додаткові дані щодо вхідного чи вихідного документу, включаючи відстеження листа через Укрпошту чи Нову пошту, натисніть на кнопку "Додаткові параметри".
Примітка: за необхідності повідомити виконавця або керівника про надходження чи відправлення кореспонденції, скористайтеся кнопкою Сповіщення. Обраній особі буде автоматично направлено відповідне повідомлення після збереження кореспонденції.


Як налаштувати систему Jusnote - читати.


Чи корисною для вас є ця стаття?