JusnoteAnalyticsОбрати книгу

Як розмістити свій Legal Tech проект в якості партнерського сервісу на domjurista.ua?

Однією з найближчих стратегічних цілей Дом юриста є те, що ми будемо рухатися в бік повноцінної платформи. Наша команда має за мету створити одне "велике місце", де люди зможуть знаходити рішення всіх своїх юридичних проблем. Ми розуміємо, що своїми зусиллями ми не зможемо створювати нові сервіси настільки швидко, тому першочергово будемо розміщувати на платформі партнерські сервіси, а саме - сервіси, створені іншими розробниками.  


Чому розробники Legal Tech проектів мають звернути на це увагу?  


Понад 4 років ми працюємо над тим, щоб зробити Дом юриста найвідомішим технологічним брендом в Україні і розповісти якомога більшій кількості людей про нашу основну місію - зробити юридичні послуги досутупними для кожного Online. Тому ми активно працюємо не тільки над розробкою нових сервісів, а й над їх просуванням. За весь час нам вдалося привернути до себе неабияку увагу, отримати величезну кількість користувачів (сотні тисяч щомісячно) та вже бути визнаними як однією з найуспішніших Legal Tech компаній країни. Тепер цим всім ми ділимось з іншими юридичними стартапами та проектами, яких постійно стає дедалі більше. 

 

Ось основні переваги, які отримають розміщені на domjurista.ua юридичні сервіси: 


  1. 1. Величезна база користувачів, які дізнаються про ваш продукт і зможуть ним користуватися. Тут Дом юриста і наш бренд зробив все за вас; 
  2. 2. Використання наших каналів просування із сукупністю в понад 15,000 активних читачів; 
  3. 3. Допомога нашої команди. Ми пройшли досить великий шлях, наробили багато помилок і тепер будемо ділитися нашими знаннями з іншими засновниками. Це стосується і розробки, і маркетингу, і дизайну.

  

Як буде працювати партнерський сервіс на domjurista.ua 


Юридичні сервіси сторонніх розробників будуть розміщені по всій платформі domjurista.ua, адже нам вигідно, що ними користувалися і знаходили якомога більша кількість людей. Ваші Legal Tech продукти будуть розміщені в наступним місцях: 


  1. 1. У розділі “Всі сервіси”, який доступний під “шапкою” domjurista.ua;   1. 2. В основному меню навігації на головні сторінці або на тематичних сторінках, в залежності від тематики сервісу та його користувачів;    1. 3. На різноманітних сторінках та лендингах, де цей сервіс можуть побачити цільові користувачі;  Для кожного стороннього сервісу буде створена своя особиста сторінка, де буде написана розгорнути інформація про ваш продукт, його мета, переваги, як користуватися, відгуки тощо. Ця сторінка буде створена у фірмовому стилі domjuirsta.ua. Переглянути приклад можна тут (партнерський сервіс Monitor.Estate).

 

Що потрібно для того, щоб стати партнером domjurista.ua вже сьогодні? 


Якщо ви виявили бажання стати нашим партнером та збільшити впізнаваність і прибутковість свого продукту, вам потрібно написати нам на цю електрону адресу: office@domjurista.ua з темою “Партнерство з domjurista.ua”. Розкажіть нам про себе і свій продукт, а також додайте посилання, щоб наша команда могла його переглянути. Вже протягом дня відповідальна за партнерство особа з нашої команди відповість на ваш лист та запропонує подальші шляхи. 


Давайте будувати новий юридичний ринок разом!  


Чи корисною для вас є ця стаття?