JusnoteAnalyticsОбрати книгу

Як створити задачу в Jusnote?

Примітка: "Задача" це дія/діяльність, яка визначається виключно датою її початку і датою її закінчення. У межах визначених дат, виконавець може виконати задачу в будь-який час до 23 год. 59 хв. дати закінчення задачі. У разі, якщо виконавець має виконати задачу і здати її результат в чіткий строк, доцільно створювати "Подію" замість "Задачі".


Як поставити задачу?


1. Натисніть на кнопку "Задачі та події" в меню ліворуч і відкриється сторінка "Задачі і події".


Примітка: Задачу можна також поставити натиснувши на відповідну кнопку розділу Швидке створення на головній сторінці або через універсальну кнопку "Створити", яка розміщена вгорі праворуч на будь-якій сторінці.

2. Натисніть на кнопку "+ Задача" і в новому вікні Задача внесіть дані, які визначають відповідну дію/діяльність виконавця.

Система автоматично запропонує обрати низку даних щодо задачі, як тільки користувач почне вводити відповідну назву проекту або клієнта.


Примітка: Потрібно конкретно вказати дату початку і дату закінчення запланованої задачі. Задача має бути виконана до 23 год. 59 хв. дати закінчення задачі.Примітка : У полі Детальний опис Ви можете занотувати корисні для виконавця подробиці відповідної задачі (наприклад, необхідні для задачі вихідні дані, гіперпосилання на інші ресурси тощо).Після внесення необхідних даних, натисніть на кнопку "Зберегти" для завершення постановки задачі. Подія буде створена також у Профілі виконавця та його календарі.


Завантажити Інструкцію з користування Jusnote.


Чи корисною для вас є ця стаття?