JusnoteAnalyticsОбрати книгу

Як запланувати подію в Jusnote?

Примітка: "Подія"це дія/діяльність з чіткими часовими межами її початку та закінчення. Наприклад, судове засідання, що призначено на конкретний час або участь у перемовинах з точним часом початку, доцільно визначати в системі через створення відповідної "події".


Як запланувати подію?


1. Натисніть на кнопку "Задачі та події" в меню ліворуч і відкриється сторінка "Задачі і події".


Примітка: Подію можна також створити натиснувши на відповідну кнопку розділу "Швидке створення" на головній сторінці або через універсальну кнопку "Створити", яка розміщена вгорі праворуч на будь-якій сторінці.


2. Натисніть на кнопку "+ Подія" і у новому вікні "Подія" внесіть дані, які визначають відповідну дію/діяльність виконавця.

Система автоматично запропонує обрати низку даних щодо події, як тільки користувач почне вводити відповідну назву проекту або клієнта.


Примітка: Потрібно конкретно вказати час початку і час закінчення запланованої події.Примітка : У полі "Детальний опис" Ви можете занотувати корисні для виконавця подробиці відповідної події (наприклад, необхідні для події документи, номер кабінету, ПІБ посадової особи тощо).


Після внесення необхідних даних, натисніть на кнопку "Зберегти" для завершення створення події. Подія буде створена також у Профілі виконавця та його календарі.


Завантажити Інструкцію з користування Jusnote


Чи корисною для вас є ця стаття?