Пакетна пропозицiя - Реєстрація малого бізнесу. ФОП 2 групи: торгівля непродовольчими товарами 4.00

Check deal
Перевір свій договір
Пiдписуєте важливий договір? Переконайтеся, що з його підписанням Ви не поставите всі Ваші інтереси в зону ризику!
Скласти цей документ за своїми умовами

Пакетна пропозиція: “Реєстрація малого бізнесу. ФОП 2 групи: торгівля непродовольчими товарами” містить документи (Заяви, Договори, Повідомлення) необхідні для проведення державної реєстрації фізичної особи підприємцем, обрання спрощеної системи оподаткування, оформлення трудових та орендних відносин.

Доступ до всіх Приміток буде наданий після скачування Пакетної пропозиції.

 

 

Пакетна пропозиція містить наступні документи:

 

 

Заява про державну реєстрацію фізичної особи підприємцем

В пакетній пропозиції розміщена форма заповненої заяви про державну реєстрацію фізичної особи підприємцем за формою Мін’юсту від 18.11.2016 року № 3268/5. Містить практичні рекомендації з її заповнення. Стосується реєстрації фізичних осіб підприємцями, діяльністю яких є торгівля непродовольчими товарами.

 

Заява про застосування спрощеної системи оподаткування

Ця заява може бути подана державному реєстратору одночасно із документами для проведення реєстрації фізичної особи підприємцем. Заява розроблена для реєстрації  фізичної особи платником єдиного податку, предметом діяльності якої є торгівля продовольчими товарами, з врахуванням обмежень щодо видів діяльності зайняття якими робить неможливим перебування на обліку в якості платника єдиного податку.

 

Трудовий договір між працівником і фізичною особою, яка використовує найману працю

Вже безпосередньо після реєстрації фізичної особи підприємцем, така особа буде мати можливість укладати договори з працівниками. Пакетна пропозиція містить проформу трудового договору, який регулює трудові відносини між роботодавцем і працівником. Він є основною правовою формою виникнення трудових правовідносин; підставою поширення трудового законодавства на його сторони; засобом конкретизації місця та роду роботи працівника.

 

Договір про повну індивідуальну матеріальну відповідальність

В пакетній пропозиції розміщена проформа договору про повну індивідуальну матеріальну відповідальність, яка може укладатися лише за наявності одночасно двох умов:

1. Наявність посади у працівника, яку він обіймає, або роботи, яку він виконує, у Переліку таких посад і робіт, який затверджений постановою Держкомпраці СРСР і Секретаріату ВЦРПС від 28 грудня 1977 р. № 447/24;

2. Безпосередній зв'язок посадових обов'язків працівника із зберіганням, обробкою, продажем, перевезенням або застосуванням у процесі виробництва доручених працівникам цінностей.

 

Повідомлення про прийняття працівника на роботу

Відповідно до норм Постанови КМУ від 17 червня 2015 року № 413 «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу» повідомлення про прийняття працівника на роботу подається фізичною особою до територіальних органів ДФС за місцем обліку їх як платника єдиного внеску, за формою згідно з додатком, до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором. Отже, пакетна пропозиція містить проформу відповідного повідомлення.

 

Договір оренди (найму) нерухомого майна (під магазин)

Для здійснення фізичною собою підприємницької діяльності необхідно мати відповідне приміщення.  Вам пропонується проформа договору оренди (найму) нерухомого майна (під магазин), з усіма істотними умовами.

  • Доступ до всіх Приміток буде наданий після скачування Пакетної пропозиції.

     

Про Дом юриста кажуть
"Сьогодні Дом юриста є одним з найсучасніших інноваційних правових ресурсів України"
"Юридичні послуги мають бути доступними кожному. Компанія "Дом юриста" доводить, що все це реально"
"Це перший сервіс, який полегшить роботу юристам та допоможе людям з легкістю складати заяви до різних державних органів"