Пакетна пропозицiя - Адвокатська діяльність в формі АО 5.00

Check deal
Перевір свій договір
Пiдписуєте важливий договір? Переконайтеся, що з його підписанням Ви не поставите всі Ваші інтереси в зону ризику!
Скласти цей документ за своїми умовами

  • Пакетна пропозиція “Адвокатська діяльність в формі адвокатського об’єднання” містить всі необхідні документи для створення і успішної роботи об’єднання, оформлення трудових відносин з помічниками адвокатів, договірних відносин з адвокатами, та відносин з Клієнтоми (договір про надання правової допомоги).

    Доступ до всіх Приміток буде наданий після скачування Пакетної пропозиції.

 

Пакетна пропозиція містить наступні документи:

 

Протокол Загальних Зборів учасників про створення АО

Протокол вирішує питання щодо затвердження найменування АО, визначення юридичної адреси АО й розміру статутного капіталу, обрання виконавчого органу - Керуючого партнера та затвердження статуту.

 

Статут Адвокатського об’єднання

Складений з врахуванням вимог законів України “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”, “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань” та містить відомості про адвокатів-засновників адвокатського об’єднання, повноваження та порядок прийняття рішень органами управління адвокатського об’єднання — Загальними Зборами учасників та Керуючим партнером.

 

Заява про державну реєстрацію юридичної особи

В пакетній пропозиції розміщений приклад заповненої заяви про державну реєстрацію створення юридичної особи за формою Мін’юсту від 18.11.2016 року. Містить практичні рекомендації з її заповнення.

 

Заява про застосування спрощеної системи оподаткування

Відповідно до норм Податкового кодексу України адвокатське об’єднання може бути платником спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності. У разі прийняття рішення про реєстрацію платником єдиного податку, така заява може бути подана державному реєстратору одночасно із документами для проведення реєстрації юридичної особи.

 

Запит на витяг з Реєстрів платників єдиного податку

Такий запит можна отримати для документального підтвердження (у взаємовідносинах із контрагентами) реєстрації адвокатського об’єднання платником єдиного податку. Подається безпосередньо до контролюючого органу після отримання інформації про реєстрацію юридичної особи платником відповідного податку.

 

Договір про надання правової допомоги

Містить інформацію щодо змісту доручення, обсягу та місця виконання доручення, визначення розміру гонорару та порядку розрахунку, застереження щодо результатів, а також положення про конфіденційність.

 

Трудовий договір з помічником адвоката адвокатського об’єднання

Трудовий договір з помічником адвоката відображає порядок прийняття на роботу помічника адвоката відповідно до трудового законодавства з урахуванням положень Закону України “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”, Положення про помічника адвоката, затвердженого рішенням Ради адвокатів України від 25 вересня 2015 року № 113.

  • Доступ до всіх Приміток буде наданий після скачування Пакетної пропозиції.

     

Про Дом юриста кажуть
"Сьогодні Дом юриста є одним з найсучасніших інноваційних правових ресурсів України"
"Юридичні послуги мають бути доступними кожному. Компанія "Дом юриста" доводить, що все це реально"
"Це перший сервіс, який полегшить роботу юристам та допоможе людям з легкістю складати заяви до різних державних органів"