Пакетна пропозицiя - Захист інтересів під час документальної перевірки органами ДФС 4.00

Check deal
Перевір свій договір
Пiдписуєте важливий договір? Переконайтеся, що з його підписанням Ви не поставите всі Ваші інтереси в зону ризику!
Скласти цей документ за своїми умовами

Пакетна пропозиція “Захист інтересів під час документальної перевірки органами ДФС” містить в собі низку основних документів та відповідний чек-лист дій, які знадобляться суб'єкту господарювання під час проведення документальної перевірки органами доходів та зборів або оскарження її результатів. Пакетна пропозиція буде в нагоді юристам, що супроводжують або надають правову допомогу суб'єктам господарювання або безпосередньо особам, які ведуть господарську діяльність.

Доступ до всіх Приміток буде наданий після скачування Пакетної пропозиції.

 

Пакетна пропозиція містить наступні документи:

 

Чек лист з захисту інтересів особи з питань проведення документальної перевірки суб'єкта господарювання органами доходів та зборів, що не пов’язана з кримінальним провадженням.

Чек-лист є наглядним алгоритмом дій особи під час або після проведеня перевірки та містить прямі гіперпосилання на конкретні актуальні приписи закону, що регулюють спірні правовідносини.

 

Відповідь на запит органу доходів та зборів.

Відповідь складена через призму добросовісності платника податків та виконання виключно законних вимог органів доходів та зборів. Зазначеним документом у наданні запитуваних документів відмовлено через неналежне складення такого запиту.

 

Адміністративний позов про скасування наказу про призначення перевірки.

Вказаний документ є якісним прототипом позову з оскарження рішення про призначення перевірки за однією з розповсюджених ситуацій: скасування наказу, яким поновлено строк проведення перевірки внаслідок неможливості її проведення через перебування уповноваженої особи суб'єкта господарювання у тарифній відпустці (без попередньо проведених заходів з зупинення такого строку).

 

Заперечення на акт перевірки.

Заперечення є інструментом захисту платника податку, яким усувається проблема подання до перевірки неповного обсягу необхідних документів чи пояснень щодо предмету такої перевірки. Документ підготовлений з урахуванням досягнення вказаної мети та полегшення подальшого судового захисту прав суб'єкта господарювання.

 

Адміністративний позов про визнання дій з проведення перевірки протиправними.

Вказаний позов підготовлений і пропонується для використання для нівелюювання результатів перевірки внаслідок процедурних порушень під час її проведення (проведення перевірки з повідомленням та за участі неуповноваженої особи платника податків).

 

Адміністративний позов про скасування вимоги про сплату боргу (недоїмки) (ЄСВ), податкового повідомлення-рішення (ПДФО), рішення про застосування штрафних санкцій (ЄСВ).

Позов сформований на підставі рішень Європейського суду з прав людини в частині застосування принципу індивідуальної відповідальності платника податків та з наведенням доводів, що спростовують висновки органу доходів та зборів про безтоварність операцій.

 

Повідомлення органу доходів та зборів про оскарження рішення (податкового повідомлення-рішення).

Вказаний документ є необхідним заходом з метою попередження висновків органу доходів та зборів про узгодженість податкових зобов'язань та відповідно стягнень зазначених сум грошових коштів. В документі описано обсяг необхідної для повідомлення інформації.

 

Адміністративний позов про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення, клопотання про закриття провадження по справі про адміністративне правопорушення та клопотання про передання матеріалів про адміністративне правопорушення на доопрацювання.

Вказані документи є необхідними і доцільними в більшості подібних справ з метою уникнення відповідальності суб'єкта господарювання.

 

Апеляційна скарга на ухвалу про залишення адміністративного позову про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення без руху (через несплату судового збору) та касаційна скарга на ухвалу про залишення без руху такої апеляційної скарги (через несплату судового збору).

Зазначені документи сформовані з урахуванням непоодиноких висновків суду про необхідність сплати судового збору за подання Адміністративного позов про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення та практично апробовані.

  • Доступ до всіх Приміток буде наданий після скачування Пакетної пропозиції.

     

Про Дом юриста кажуть
"Сьогодні Дом юриста є одним з найсучасніших інноваційних правових ресурсів України"
"Юридичні послуги мають бути доступними кожному. Компанія "Дом юриста" доводить, що все це реально"
"Це перший сервіс, який полегшить роботу юристам та допоможе людям з легкістю складати заяви до різних державних органів"