Пакетна пропозицiя - IT, веб-сайти, брендбуки, програмне забезпечення 4.90

Check deal
Перевір свій договір
Пiдписуєте важливий договір? Переконайтеся, що з його підписанням Ви не поставите всі Ваші інтереси в зону ризику!
Скласти цей документ за своїми умовами

  • Пакетна пропозиція "ІТ, веб-сайти, брендбуки, програмне забезпечення" містить проформи документів, які мають бути використані замовниками або розробниками при створенні різних об*єктів інтелектуальної власності, зокрема, веб-сайтів, бренд-буків, комп*ютерних програм (мобільних додатків) та інших, а також під час замовлення послуг з коворгингу.

    Доступ до всіх Приміток буде наданий після скачування Пакетної пропозиції.

 

Юридичні документи, що включені в названий пакет (договори, додатки до них, технічні завдання, чеклисти, інвойси, позовні заяви), забезпечують вругулювання напоширниніших юридичних питань, які виникають між замовниками та розробниками або з суб*єктами надання коворкингових послуг.

 

 

В Пакетну пропозицію включені наступні документи:

 

 

Договори про створення за замовленням і використання об'єкта права інтелектуальної власності (веб-сайту, програмного забезпечення)

Зазначені проформи доцільно використовувати для врегулювання взаємовідносин між замовником і автором (виконавцем) під час створення таких об'єктів інтелектуальної власності як веб-сайти та різні комп'ютерні програми. Детально регламентує питання переходу виключних майнових права на створений об'єкт.

 

 

Договір про створення за замовленням і використання об'єкта права інтелектуальної власності (програми для Iphone, Ipad).

Вказаний договір стане у нагоді, при необхідності врегулювання відносин, пов'язаних із проведенням модифікації (зміни) комп'ютерної програми, з метою перетворення її в мобільний додаток.

 

 

Договір про створення брендбуку і логотипу

Запропонований договір є варіантом закріплення зобов'язань сторін при розробці бренду та логотипу, передбачає порядок передачі майнових прав на створені об'єкти, способи використання зазначених об'єктів та умови конфіденційності.

 

 

Анкета для розробки Технічного завдання

Анкета знадобиться для детального і точного аналізу цілей, побажань та вимог замовника при замовленні ним сайту чи програмного забезпечення, значно пришвидшить розробку Технічного завдання і збільшить шанси на успішну реалізацію проекту.

 

Чек-ліст по Технічному завданню

Чек-ліст містить алгоритм розробки якісного Технічного завдання, стане в нагоді при його перевірці та узгодженні, допоможе оцінити якість підготовки Технічного завдання та сприятиме вдосконаленню проекту.

 

 

Договір сервісного обслуговування веб-сайту

Цей документ знадобиться, якщо необхідно оформити відносини, пов'язані з подальшою підтримкою та обслуговування вже створеного веб-сайту.

 

 

Договір коворкінг - послуг

Це договір врегульовує порядок надання послуг з організації робочого простору (передачі в оренду робочого місця) і стане у нагоді, якщо виконавець виконує завдання в приміщенні замовника.

 

 

Договір оренди обладнання (комп'ютерної техніки )

Вказаний документ є необхідним, якщо виконання завдання здійснюється на обладнанні замовника, закріплює порядок передачі в користування комп'ютерної техніки зі встановленим програмним забезпеченням.

 

 

Договір хостингу

Договір підготовлений з метою визначення зобов'язань сторін та попередження ризиків, які можуть виникнути при надання дискового простору для розміщення інформації на сервері.

 

 

Договір про конфіденційність та нерозголошення інформації

Вказаний договір є необхідним заходом з метою попередження розголошення конфіденційної інформації, визначає, що саме належить до конфіденційної інформації, особливості поводження з нею та відповідальність у разі порушення умов конфіденційності.

 

 

Позовна заява про стягнення заборгованості за договором

Наведена позовна заява є якісним прототипом для вимог виконавця (розробника) у разі порушення замовником своїх грошових зобов*язань, наприклад, прострочення замовником оплати роботи розробника або дизайнера.

 

 

Інвойси

Вказані документи (рахунки) необхідні при оплаті по зовнішньоекономічних контрактах, містять платіжні реквізити одержувача коштів (ініціатора інвойсу), за якими платник (одержувач інвойсу) здійснює безготівковий переказ грошових коштів за надані товари та (або) послуги.

  • Доступ до всіх Приміток буде наданий після скачування Пакетної пропозиції.

     

Про Дом юриста кажуть
"Сьогодні Дом юриста є одним з найсучасніших інноваційних правових ресурсів України"
"Юридичні послуги мають бути доступними кожному. Компанія "Дом юриста" доводить, що все це реально"
"Це перший сервіс, який полегшить роботу юристам та допоможе людям з легкістю складати заяви до різних державних органів"