Пакетна пропозицiя - Юридичне оформлення модельного бізнесу 5.00

Check deal
Перевір свій договір
Пiдписуєте важливий договір? Переконайтеся, що з його підписанням Ви не поставите всі Ваші інтереси в зону ризику!
Скласти цей документ за своїми умовами

 

Пакетна пропозиція "Юридичне оформлення модельного бізнесу" містить зразки основних документів, які знадобляться для врегулювання юридичних питань, що виникають при взаємодії агенства безпосередньо з моделлю, фотографами та клієнтами (замовниками), а також у випадку працевлаштування осіб, професія яких на пряму зв'язана з модельною діяльністю (скаут-мененджерів, арт-директорів та інш.). 

Доступ до всіх Приміток буде наданий після скачування Пакетної пропозиції.

 

 

 

В Пакетну пропозицію включені наступні документи:

 

Агентський договір

 

Запропонований документ є зразком основного договору, який укладається між кандидаткою у моделі і материнським агентством з метою врегулювання їх взаємних прав і обов'язків, детально прописує правовий статус, а також взаємовідносини сторін з майбутніми клієнтами.

 

Договір про створення за замовленням і використання фотографічного твору

 

Зазначену проформу доцільно використовувати для визначення взаємовідносин між замовником (агентством) і фотографом з приводу проведення фотосесії. Договір допоможе вирішити питання передачі авторських прав на фотографічний твір та убезпечить від можливо їх порушення як з боку фотографа, так і замовника.

 

Договір про передачу прав на фотографічні твори

 

Цей договір стане в нагоді у випадку передачі агентству уже існуючих фото (портфоліо) та відео моделі для подальшого використання у роботі з клієнтами. Детально регламентує питання переходу виключних майнових прав на фотографічний твір.

 

Реліз моделі

 

Реліз є своєрідною згодою моделі на використання її зображення, зафіксованого на фотографічних творах, надає право на публікацію, розповсюдження, продаж, обробку та інші дії з фото.

 

Посадова інструкція скаут-менеджера

 

Зазначений документ стане у нагоді у випадку офіційного працевлаштування скаут-менеджера, детально фіксує права і обов'язки останнього, а також вимоги до його кваліфікації.

 

Посадова інструкція арт-директора

 

Посадова інструкція необхідна при працевлаштуванні арт-директора, містить детальний перелік права і обов'язки останнього, а також вимоги до його кваліфікації.

 

Посадова інструкція секретаря-референта

 

Запропонована інструкція визначає організаційно-правове становище, забезпечує умови для ефективної праці референта, деталізує посадові обов'язки останнього.

  • Доступ до всіх Приміток буде наданий після скачування Пакетної пропозиції.

     

Про Дом юриста кажуть
"Сьогодні Дом юриста є одним з найсучасніших інноваційних правових ресурсів України"
"Юридичні послуги мають бути доступними кожному. Компанія "Дом юриста" доводить, що все це реально"
"Це перший сервіс, який полегшить роботу юристам та допоможе людям з легкістю складати заяви до різних державних органів"