Позовна заява про розірвання шлюбу (без дітей) 5.00

Check deal
Перевір свій договір
Пiдписуєте важливий договір? Переконайтеся, що з його підписанням Ви не поставите всі Ваші інтереси в зону ризику!
Скласти цей документ за своїми умовами

До Печерського районного суду міста Київа 

01601, м. Київ, вул. Хрещатик, 42-А

 

ПОЗИВАЧ:           Кормілов В’ячеслав Петрович

РНОКПП 3131719915,

місце проживання:  місто Київ, вул. Шкільна, 3.

тел. 0577770209

email: office@domjurista.ua

 

 

ВІДПОВІДАЧ:      Бабічева Валерія Володимирівна

РНОКПП 3109411857,

місце проживання: м. Київ, вул. Студентська, 41, кв. 15

тел. 0671111111

email: office@domjurista.ua

 

 

ПОЗОВНА ЗАЯВА

  • про розірвання шлюбу

    Зі змістом Постанови Пленуму Верховного суду України від 21 грудня 2007 року N 11 “Про практику застосування судами законодавства при розгляді справ про право на шлюб, розірвання шлюбу, визнання його недійсним та поділ спільного майна подружжя” детально можна ознайомитись за посиланням - (посилання)

 

 

15.08.2016 року я, Кормілов В’ячеслав Петрович, з відповідачем уклали шлюб, який було зареєстровано відділом реєстрації актів цивільного стану по м. Харкову під актовим записом № 1622.

 

Додаток № 1. Доказ укладення шлюбу між позивачем та відповідачем — копія паспорту позивача з відміткою про реєстрацію шлюбу

 

 

Спільних дітей від шлюбу ми з відповідачем не маємо.

 

Наразі шлюбні відносини між нами фактично припинені, шлюб існує лише формально.

 

Наше з відповідачем спільне життя не склалося через відсутність порозуміння, різні погляди на вирішення сімейних проблем, ігноруванням налагодження сімейних відносин, що призвело до втрати почуття поваги та любові. Наразі ми вже тривалий строк не підтримуємо сімейно-шлюбні відносини, не ведемо спільного господарства, не маємо спільного бюджету, не живемо однією сім’єю.

 

Отже, несумісність поглядів на життя, а також наших характерів створюють неможливість подальшого проживання однією сім'єю. Збереження шлюбу, на мою думку, безперспективне. Натомість, розірвати шлюб в позасудовому порядку відповідач не має бажання, всіляко мене шантажуючи існуючим шлюбом.

 

Відповідно до ч. 2 ст. 104 Сімейного кодексу України шлюб припиняється внаслідок його розірвання.

 

Згідно з ч. 3 ст. 105 Сімейного кодексу України шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду, відповідно до статті 110 цього Кодексу.

 

Позов про розірвання шлюбу може бути пред'явлений одним із подружжя /ч. 1 ст. 110 Сімейного кодексу України/.

 

Таким чином шлюб між нами має бути припинений, шляхом його розірвання за рішенням суду.

 

Окрім цього, вважаю, що застосування передбачених ст. 111 Сімейного кодексу України заходів щодо примирення подружжя є недоцільним, оскільки подальше сімейне життя не є можливим, даний шлюб існує формально, сім’я розпалася остаточно, і ми свідомо прийняли рішення про розірвання шлюбу.

 

У відповідності до п. 10 ч. 3 ст. 175 Цивільного процесуального кодексу України, повідомляю  суду, що мною не подано іншого позову до цього ж відповідача з тим самим предметом та з тих самих підстав.

 

Судові витрати, які позивач посін у зв'язку з розглядом справи, складаються з судового збору. Інших витрат не заплановано.

 

На підставі вищевикладеного, відповідно до ч. 1 ст. 11, ч. 2 ст. 104, ч. 3 ст. 105, ч. 1 ст. 110 Сімейного кодексу України, керуючись ст. 4 Цивільного процесуального кодексу України, -

 

 

ПРОШУ СУД:

 

 

шлюб, зареєстрований 15 серпня 2016 року у відділі реєстрації актів цивільного стану по місту Харкову Харківського міського управління юстиції під актовим записом № 1622, між Корміловим В’ячеславом Петровичем і Бабічевою Валерією Володимирівною  - розірвати.

 

 

Додатки:

1. Копія паспорта позивача з відміткою про реєстрацію шлюбу;

2. Квитанція про сплату судового збору;

3. Копія позовної заяви з додатками для відповідача.

 

 

 

                    10 травня 2018 року                                                                                                                    Кормілов В.П.

  • Зі змістом Постанови Пленуму Верховного суду України від 21 грудня 2007 року N 11 “Про практику застосування судами законодавства при розгляді справ про право на шлюб, розірвання шлюбу, визнання його недійсним та поділ спільного майна подружжя” детально можна ознайомитись за посиланням - (посилання)

     

Про Дом юриста кажуть
"Сьогодні Дом юриста є одним з найсучасніших інноваційних правових ресурсів України"
"Юридичні послуги мають бути доступними кожному. Компанія "Дом юриста" доводить, що все це реально"
"Це перший сервіс, який полегшить роботу юристам та допоможе людям з легкістю складати заяви до різних державних органів"