Пакетна пропозицiя - Документи з питань пожежної безпеки на підприємстві 4.55

Check deal
Перевір свій договір
Пiдписуєте важливий договір? Переконайтеся, що з його підписанням Ви не поставите всі Ваші інтереси в зону ризику!
Скласти цей документ за своїми умовами

 

Пакетна пропозиція "Документи з питань пожежної безпеки на підприємстві" містить оптимальний перелік максимально готових локальних документів для організаційного забезпечення пожежної безпеки на підприємстві.

 

Підготовлені документи розроблені у відповідності до вимог чинного законодавства, зокрема, Наказу МВС "Про затвердження правил пожежної безпеки в Україні". Як наслідок, використання вказаних документів дозволить убезпечити суб'єкта господарювання під час проведення перевірок щодо додержання законодавства у сфері пожежної безпеки та попередити можливі порушення вимог пожежної безпеки на підприємтві.

 

 

Пакетна пропозиція містить наступні документи:

 

Інструкція про встановлення протипожежного режиму

Встановлює правила забезпечення протипожежного режиму на підприємтві, що поширюються на територію, будинки, будівлі, споруди, виробничі, службові, складські, допоміжні та інші приміщення підприємства і встановлює основні вимоги до забезпечення протипожежного режиму в них, а також під час виконання робіт.

 

Інструкція про заходи пожежної безпеки

Передбачає основін вимоги, порядок та спосіб забезпечення пожежної безпеки, обов'язки і дії працівників у разі виникнення пожежі, включаючи порядок оповіщення людей та повідомлення про неї пожежної охорони, застосування засобів пожежогасіння та взаємодії з підрозділами пожежної охорони та ін.

 

Положення про порядок проходження інструктажів з питань пожежної безпеки

Положення встановлює порядок та види навчання, інструктажів з питань пожежної безпеки, порядок перевірки знань з питань пожежної безпеки працівників та визначає осіб, відповідальних за організацію своєчасного і якісного проведення зазначених заходів.  

 

Програма для проведення вступного протипожежного інструктажу

Містить оптимальний перелік питань, з якими необхідно ознайомити працівників під час проведення вступного протипожежного інструктажу.

 

Програма для проведення первинного протипожежного інструктажу

Містить оптимальний перелік питань, з якими необхідно ознайомити працівників під час проведення первинного протипожежного інструктажу.

 

Інструкція про порядок дій персоналу щодо забезпечення безпеки та швидкої евакуації у разі виникнення пожежі

Регулює основні обов'язки та послідовність дій персоналу щодо евакуації людей на випадок виникнення пожежі.

 

Журнал реєстирації інструктажів з питань пожежної безпеки

Являє собою примірник журналу реєстрації інструктажів з питань пожежної безпеки, ведення якого є обовязковим для кожного суб'єкта господарювання.

 

     

Про Дом юриста кажуть
"Сьогодні Дом юриста є одним з найсучасніших інноваційних правових ресурсів України"
"Юридичні послуги мають бути доступними кожному. Компанія "Дом юриста" доводить, що все це реально"
"Це перший сервіс, який полегшить роботу юристам та допоможе людям з легкістю складати заяви до різних державних органів"