Пакетна пропозицiя - Алгоритм дій! Обшук, допит, пред'явлення до впізнання, затримання, повідомлення про підозру, тимчасовий доступ. 5.00

Check deal
Перевір свій договір
Пiдписуєте важливий договір? Переконайтеся, що з його підписанням Ви не поставите всі Ваші інтереси в зону ризику!
Скласти цей документ за своїми умовами

 

Пакетна пропозиція "Алгоритм дій! Обшук, допит, пред'явлення до впізнання, затримання, повідомлення про підозру, тимчасовий доступ" стане у пригоді адвокату, який здійснює супровід клієнта на стадії досудового розслідування. Пропозиція містить детальний план дій та поради захиснику під час здійснення окремих процесуальних заходів у кримінальному провадженні. Використання запропонованих документів допоможе Вам, по-перше, попередити можливі порушення та зловживання з боку правоохоронних органів, по-друге, у подальшій боротьбі за відновлення прав та визнання результатів окремих процесуальних дій або документів недопустимими доказами.

 

Пакетна пропозиція містить наступні документи:

 

Алгоритм дій під час обшуку приміщення

Містить план дій та перелік порад захиснику (власнику приміщення) під час обшуку приміщення з посиланням на норми чинного законодавства.

 

Алгоритм дій при тимчасовому доступі до речей і документів

Містить перелік рекомендацій та план дій захисника (власника або володільця речей і документів) при тимчасовому доступі до речей і документів з посиланням на норми чинного законодавства.

 

Зауваження до протоколу обшуку(огляду)

Містить детальний опис можливих порушень з боку правоохоронних органів під час проведення обшуку/огляду, та зразок оформлення зауважень адвоката з приводу таких порушень у якості додатку до протоколу обшуку/огляду.

 

Зауваження до протоколу тимчасового доступу до речей і документів

Містить детальний опис можливих порушень з боку правоохоронних органів під час тимчасового доступу до речей і документів та зразок оформлення зауважень адвоката з приводу таких порушень у якості додатку до протоколу.

 

Зауваження до протоколу пред'явлення до впізнання

Містить детальний опис можливих порушень з боку правоохоронних органів під час пред'явлення до впізнання з посиланням на норми чинного законодавства.

 

Зауваження до повідомлення про підозру

Містить детальний опис можливих порушень з боку правоохоронних органів під час здійснення процесуальної дії - повідомлення про підозру з посиланням на норми чинного законодавства.

 

Зауваження до рапорту

Містить зразок письмових зауважень адвоката до рапорту співробітника Національної поліції з обґрунтуванням порушення останнім приписів чинного законодавства.

 

Зауваження до протоколу затримання

Містить детальний опис найбільш розповсюджених порушень з боку правоохоронних органів під час затримання особи та зразок оформлення зауважень адвоката з приводу таких порушень у якості додатку до протоколу затримання.

 

Зауваження до протоколу допиту свідка (підозрюваного).

Містять нормативно обґрунтований перелік найбільш розповсюджених порушень з боку правоохоронних органів під час проведення допиту підозрюваного (свідка) та зразок оформлення зауважень адвоката з приводу таких порушень у якості додатків до протоколів допиту.

 

     

Про Дом юриста кажуть
"Сьогодні Дом юриста є одним з найсучасніших інноваційних правових ресурсів України"
"Юридичні послуги мають бути доступними кожному. Компанія "Дом юриста" доводить, що все це реально"
"Це перший сервіс, який полегшить роботу юристам та допоможе людям з легкістю складати заяви до різних державних органів"