Пакетна пропозицiя - ДТП: документи для врегулювання спору 5.00

Check deal
Перевір свій договір
Пiдписуєте важливий договір? Переконайтеся, що з його підписанням Ви не поставите всі Ваші інтереси в зону ризику!
Скласти цей документ за своїми умовами

 

Пакетна пропозиція "ДТП: документи для врегулювання спору" містить ключові проформи документів, які допоможуть врегулювати питання з добровільного відшкодування шкоди винуватцем ДТП, а також  документи, необхідні для закриття кримінального провадження або оскарження незаконної бездіяльністі слідчого.

 

Використання запропонованих документів забезпечить юридичне оформленння досягнутих між учасниками ДТП домовленностей і захистить від свавілля з боку правоохоронних органів. 

 

 

Пакетна пропозиція містить перелік наступних документів:

 

Договір про порядок відшкодування шкоди, завданої внаслідок ДТП (з розпискою Кредитора про отримання коштів)

Регулює порядок, обсяг та спосіб відшкодування шкоди, завданої внаслідок ДТП, а також засвідчує відсутність у постраждалої особи будь-яких претензій, крім передбачених у договорі.

 

Заява про відсутність претензій з боку потерпілого

Документ підтверджує відсутність у потенційного "потерпілого" будь-яких претензій матеріального чи немайнового характеру, відмову від проходження медичного огляду та відмову від визнання за особою статусу потерпілого у відповідному кримінальному проваджені.

 

Клопотання про закриття кримінального провадження

Містить обґрунтоване звернення до органів Національної поліції з вимогою закрити кримінальне провадження на підставі п. 2 ч. 1 ст. 284 Кримінального процесуального кодексу України.

 

Скарга на дії слідчого (до прокуратури)

Містить вимогу до прокурора зобов'язати слідчого закрити кримінальне провадження з обґрунтуванням незаконної бездіяльності слідчого.

 

     

Про Дом юриста кажуть
"Сьогодні Дом юриста є одним з найсучасніших інноваційних правових ресурсів України"
"Юридичні послуги мають бути доступними кожному. Компанія "Дом юриста" доводить, що все це реально"
"Це перший сервіс, який полегшить роботу юристам та допоможе людям з легкістю складати заяви до різних державних органів"