Пакетна пропозицiя - Безпека бізнесу! Алгоритм дій працівників при перевірках 5.00

Check deal
Перевір свій договір
Пiдписуєте важливий договір? Переконайтеся, що з його підписанням Ви не поставите всі Ваші інтереси в зону ризику!
Скласти цей документ за своїми умовами

 

 

Пакетна пропозиція "Безпека бізнесу! Алгоритм дій працівників при перевірках" містить ряд корисних документів, які допоможуть підготувати працівників до зустрічі з правоохоронними чи контролюючими органами та правильно організувати спілкування з останніми. Запропоновані документи містять простий, але дієвий алгоритм дій, перелік прав та вимоги до поведінки працівників підприємства в екстрених ситуаціях. Поінформованість працівників про порядок їх дій під час відповідних перевірок - основна запорука захисту Ваших інтересів та запобігання свавіллю зі сторони контролюючих органів!

 

 

Пакетна пропозиція містить наступні документи:

 

Наказ про призначення уповноваженої особи на спілкування з правоохоронними органами

Документ являє собою максимально готовий локальний акт про призначення керівником підприємства уповноваженої особи, на яку покладаються обов'язки зі спілкування з правоохоронними, контролюючими та іншими органами.

 

Памятка працівника "Має знати"

У вигляді пам'ятки зазначаються основні обов'язки працівників підприємства при зустрічі з контролюючими органами та особами, виконання яких сприятиме захисту інтересів роботодавця. 

 

Памятка працівника "Права працівників"

В простій формі зазначаються і розкривається зміст основних прав працівників суб'єкта господарювання з відповідними посиланням на норми чинного законодавства, знання яких стане у нагоді у відносинах з контролюючими органами та їх посадовими особами.

 

Алгоритм дій при перевірках

Детально й послідовно описується порядок дій осіб, присутніх при проведенні відповідних заходів правоохоронними, контролюючими органами чи будь-якими іншими особами. Надаються корисні вказівки та рекомендації щодо поведінки працівників підприємства в екстрених ситуаціях.

 

     

Про Дом юриста кажуть
"Сьогодні Дом юриста є одним з найсучасніших інноваційних правових ресурсів України"
"Юридичні послуги мають бути доступними кожному. Компанія "Дом юриста" доводить, що все це реально"
"Це перший сервіс, який полегшить роботу юристам та допоможе людям з легкістю складати заяви до різних державних органів"