Пакетна пропозицiя - Звільнення працівника за прогул: дії та документи 5.00

Check deal
Перевір свій договір
Пiдписуєте важливий договір? Переконайтеся, що з його підписанням Ви не поставите всі Ваші інтереси в зону ризику!
Скласти цей документ за своїми умовами

 

Пакетна пропозиція "Звільнення працівника за прогул: дії та документи" містить повний пакет документів, які забезпечать юридичне оформлення розірвання трудового договору у випадку прогулу працівника з детальною покроковою інструкцією порядку Ваших дій. Запропоновані документи забезпечать юридичне підтвердження дотримання роботодавцем передбачених приписів чинного законодавства щодо порядку звільнення працівника за прогул та, безумовно, стануть у пригодні у випадку можливого оскарження працівником такого звільнення в судовому порядку. 

 

 

 

Пакетна пропозиція містить наступні документи:

 

Алгоритм дій при звільненні працівника за прогул

Документ містить детальну покрокову інструкцію дій роботодавця, дотримання якого забезпечить юридично правильне оформлення розірвання трудового договору у випадку прогулу працівника.

 

Акт про відсутність працівника на робочому місці

Даний документ слугує юридичним підтвердженням факту відсутності працівника на робочому місці, адже у ньому фіксується період, протягом якого працівник не виходив на роботу, що засвідчується незацікавленими особами.

 

Повідомлення про надання письмових пояснень

Є обов'язковим документом, що видається на виконання вимог статті 149 КЗпП України. При цьому роботодавець встановлює термін для надання таких пояснень, за спливом якого у нього виникає право звільнити працівника.

 

Акт про відмову працівника отримати повідомлення про надання письмових пояснень

Складається у випадку відмови працівника отримати зазначене вище повідомлення і є підтвердженням дотримання роботодавцем законодавчих приписів щодо порядку застосування дисциплінарних стягнень.

 

Акт про відмову працівника в наданні (ненадання) письмових пояснень

Складається у випадку ненадання працівником у зазначений у повідомлення строк письмових пояснень з приводу відсутності на робочому місці, що засвідчується незацікавленими особами.

 

Наказ про звільнення

Акт, яким оформлюється звільнення працівника із зазначенням дати та підстав такого звільнення.

 

 

 

     

Про Дом юриста кажуть
"Сьогодні Дом юриста є одним з найсучасніших інноваційних правових ресурсів України"
"Юридичні послуги мають бути доступними кожному. Компанія "Дом юриста" доводить, що все це реально"
"Це перший сервіс, який полегшить роботу юристам та допоможе людям з легкістю складати заяви до різних державних органів"