Пакетна пропозицiя - Новинка! Відкриття Спорт-клубу 5.00

Check deal
Перевір свій договір
Пiдписуєте важливий договір? Переконайтеся, що з його підписанням Ви не поставите всі Ваші інтереси в зону ризику!
Скласти цей документ за своїми умовами

 

 

Пакетна пропозиція "Відкриття Спорт-клубу" містить ряд максимально готових проформ документів необхідних для врегулювання відносин між Спорт-клубом та Клієнтом. Використання вказаних документів допоможе визначити основні правила надання та отримання спортивно-оздоровчих послуг та захистить Ваш бізнес від можливих необґрунтованих претензій та суперечок зі сторони Клієнта.

 

 

 

Пакетна пропозиція містить наступні документи:

 

Публічний договір приєднання (договір про надання спортивно-оздоровчих послуг)

Визначає порядок, обсяги та умови надання спортивно-оздоровчих послуг, містить перелік основних прав та обовязків сторін, а головне, регулює відповідальність та порядок вирішення спорів, що, з однієї сторони, гарантуватиме дотримання прав Клієнтів, а з другої, забезпечить виконання останнім своїх обовязків перед Спорт-клубом та захистить Ваш бізнес від можливих необґрунтованих претензій.

 

Правила Спортклубу

Містить максимально достатній перелік загальних правил отримання спортивно-оздоровчих послуг та більш детально визначає правила поведінки на тренувальних територіях, при проведенні групових занять, правила поінформованості та інші.

 

Правила техніки безпеки

Містить перелік вимог щодо стану здоровя Гостей Клубу, порядку харчування перед і після тренуваннями, одягу для тренувань, правила виконання вправ та ряд інших правил техніки безпеки, наявність яких захистить Ваш бізнес від можливих необґрунтованих претензій у випадках травмувань, що є неслідком нехтування вказаними правилами.

 

Картка фітнес-тестування

Є додатковим підтвердженням поінформованості Клієнта про відсутність відповідальності Клубу у випадках отримання ним травм, погіршення стану здоров'я пов'язаних з виконанням фізичних, фізіотерапевтичних навантажень.

 

     

Про Дом юриста кажуть
"Сьогодні Дом юриста є одним з найсучасніших інноваційних правових ресурсів України"
"Юридичні послуги мають бути доступними кожному. Компанія "Дом юриста" доводить, що все це реально"
"Це перший сервіс, який полегшить роботу юристам та допоможе людям з легкістю складати заяви до різних державних органів"