Заява про видачу довідки про наявність заборгованості зі сплати аліментів 5.00

Check deal
Перевір свій договір
Пiдписуєте важливий договір? Переконайтеся, що з його підписанням Ви не поставите всі Ваші інтереси в зону ризику!
Скласти цей документ за своїми умовами

Начальнику Печерського районного відділу

державної виконавчої служби міста Київ

Головного територіального управління юстиції у місті Києві

Василюк О. П.

01011, Київ, вул. Різницька,11-б

 

в межах виконавчого провадження № 1111222233

 

Стягувач: Волонина Олена Петрівна

РНОКПП 1029384756

м. Київ, вул. Ми рна, буд. 48б, кв. 12

 

Боржник: Квітка Олексій Іванович

РНОКПП 7788334466

м. Київ, вул. Набережна, буд. 34, кв. 20

 

 

Заява

про видачу довідки про наявність заборгованості зі сплати аліментів

 

 

На примусовому виконанні Печерського районного відділу державної виконавчої служби міста Київ Головного територіального управління юстиції у місті Києві знаходиться виконавче провадження № 1111222233 по виконанню рішення Печерського районного суду м. Києва від 08.09.16 року по справі № 657/67-18 про стягнення аліментів.

 

Вищевказаним судовим рішенням з боржника було стягнуто аліменти на утримання неповнолітнього сина, Квітки Дмитрія Олексійовича, 2014 р. н., в твердій грошовій сумі в розмірі по 1000 грн. щомісячно, до досягнення дитиною повноліття.

 

Боржник (Квітка О. І.) не бажає добровільно виконувати рішення Печерського районного суду м. Києва від 08.09.16 року, постійно ухиляється від виконання своїх зобов’язань щодо сплати аліментів, чим порушує законні права та інтереси дитини.

 

  • Станом на 31.07.2018 року сукупний розмір заборгованості боржника зі сплати аліментів складає - 25000 (двадцять п'ять тисяч) грн, що перевищує суму відповідних платежів, визначених судом, за 6 (шість) місяців. Боржник продовжує свідомо ігнорувати виконання свого батьківського обов'язку щодо сплати аліментів, чим фактично порушує право дитини на належне утримання. 

 

"10" серпня 2018 року я маю намір разом з нашою з боржником спільною дитиною поїхати на два тижні до Туреччини з метою відпочинку та оздоровлення. Дана поїздка потрібна дитині для нормального фізичного та психологічного розвитку, розширення світогляду та культурного розвитку, і цілком відповідає інтересам дитини.

 

Виїзд з України громадян, які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків, відповідно до Правил перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 1995 р. N 57, здійснюється без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків у разі пред'явлення виданої органом державної виконавчої служби довідки про наявність заборгованості із сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців.

 

Відповідно до ч.13 ст. 71 Закону України “Про виконавче провадження”, за наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання, орган державної виконавчої служби на вимогу стягувача протягом десяти днів видає довідку про наявність заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання.

 

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 71 Закону України "Про виконавче провадження" -

 

 

ПРОШУ:

 

- видати довідку про наявність у боржника (Квітка О. І.) заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців для пред'явлення в пункті пропуску через державний кордон України.

 

31.07.2018 року                                 _________________                                О. П. Волошина

 

  • Визначення суми заборгованості із сплати аліментів, присуджених як частка від заробітку (доходу), визначається виконавцем у порядку, встановленому Сімейним кодексом України.

    Виконавець зобов’язаний обчислювати розмір заборгованості із сплати аліментів щомісяця.

  • При наявності у Вас розрахунку заборгованості, наданого виконавцем, доцільно додати його в якості доказу сукупного розміру заборгованості боржника.

     

Про Дом юриста кажуть
"Сьогодні Дом юриста є одним з найсучасніших інноваційних правових ресурсів України"
"Юридичні послуги мають бути доступними кожному. Компанія "Дом юриста" доводить, що все це реально"
"Це перший сервіс, який полегшить роботу юристам та допоможе людям з легкістю складати заяви до різних державних органів"