Заява про відмову від позову (в цивільному судочинстві) 4.50

Check deal
Перевір свій договір
Пiдписуєте важливий договір? Переконайтеся, що з його підписанням Ви не поставите всі Ваші інтереси в зону ризику!
Скласти цей документ за своїми умовами

До Печерського районного суду міста Києва 

01601, м. Київ, вул. Хрещатик, 42-А

суддя Романченко І.В.

по справі № 757/5625/17-ц

 

 • Позивач: Сергієнко Іван Григорович

  За наявності у справі кількох позивачів відмова одного з них від позову не є перешкодою для розгляду справи за участю інших позивачів.

  Детальніше про відмову від позову в господарському судочинстві дивись Постанову Пленуму Вищого господарського суду України від 26.12.2011 року №18 (посилання)

інедтифікаційний код: 248045113

адреса: 03150, м. Київ, вул. Анрі Барбюса, буд. 5 а, кв. 3,

засіб зв'язку: (044) 704 77 73

 

 

Заява

 • про відмову від позову

  Стаття Коломієць Ю.М. "Реалізація принципу диспозитивності під час розгляду судом цивільної справи по суті" яка, зокрема, розкриває практичні аспекти відмови від позову (посилання).

 

 • Печерський районний суд м. Києва, а саме суддя Романченко І.В. прийняв у провадження справу № 757/5625/17-ц за позовом Сергієнко Івана Григорійовича до Крамарова Віктора Петровича про усунення перешкод у користуванні майном.

  Детальніше про відмову позивачем від позову дивись Постанову Пленуму Верховного суду України від 18.12.2009 р. № 4 (посилання)

 

У позовній заяві свої вимоги я обґрунтовував тим, що відповідач перешкоджаєм мені користуватися гаражем № 23, розташованим за адресою м. Київ, вул. Велика Васильківська, оскільки розмістив біля під'їзду до гаража будівельні матеріали. Вимоги звільнити під'їзд позитивного результату не дали.

 

Відповідно до ч. 1 ст. 206 Цивільного процесуального кодексу України, позивач може відмовитися від позову, а відповідач - визнати позов на будь-якій стадії провадження у справі, зазначивши про це в заяві по суті справи або в окремій письмовій заяві.

 

Так як, після відкриття провадження у справі відповідач добровільно, в повному обсязі задовольнив мої позовні вимоги та звільнив під'їзд до гаража, я вважаю доцільним відмовитись від позову.

 

На підставі викладеного, керуючись з ст. 142, ч. 1, 3 ст. 206, п. 4 ч. 1 ст. 255 Цивільного процесуального кодексу України, -

 

ПРОшу СУД:

 

 • Прийняти відмову від позову та закрити провадження у справі №757/5625/17-ц за позовом Сергієнка І.Г. до Крамарова Віктора Петровича про усунення перешкод у користуванні майном.

  Повторне звернення до суду з вимогами, від яких позивач відмовився, не допускається.

  Для збереження можливості судового захисту матеріально-правової вимоги рекомендуємо подавати заяву про залишення позовної без розгляду (відкликання позову).

 

"22" травня 2018 року                                 _______________                                                    Сергієнко І. Г.        

 

 • За наявності у справі кількох позивачів відмова одного з них від позову не є перешкодою для розгляду справи за участю інших позивачів.

  Детальніше про відмову від позову в господарському судочинстві дивись Постанову Пленуму Вищого господарського суду України від 26.12.2011 року №18 (посилання)

 • Стаття Коломієць Ю.М. "Реалізація принципу диспозитивності під час розгляду судом цивільної справи по суті" яка, зокрема, розкриває практичні аспекти відмови від позову (посилання).

 • Детальніше про відмову позивачем від позову дивись Постанову Пленуму Верховного суду України від 18.12.2009 р. № 4 (посилання)

 • Повторне звернення до суду з вимогами, від яких позивач відмовився, не допускається.

  Для збереження можливості судового захисту матеріально-правової вимоги рекомендуємо подавати заяву про залишення позовної без розгляду (відкликання позову).

   

Про Дом юриста кажуть
"Сьогодні Дом юриста є одним з найсучасніших інноваційних правових ресурсів України"
"Юридичні послуги мають бути доступними кожному. Компанія "Дом юриста" доводить, що все це реально"
"Це перший сервіс, який полегшить роботу юристам та допоможе людям з легкістю складати заяви до різних державних органів"