Заява про відновлення виконавчого провадження 4.00

Check deal
Перевір свій договір
Пiдписуєте важливий договір? Переконайтеся, що з його підписанням Ви не поставите всі Ваші інтереси в зону ризику!
Скласти цей документ за своїми умовами

Державному виконавцю

Міжрайонного відділу Державної виконавчої служби по Холодногірському та

Новобаварському районах міста Харкова Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Чорному Василю Романовичу

 

Виконавче провадження № 45325684

 

Стягувача: Корецького Романа Андрійовича

адреса мешкання: 61063, м. Харків,

вул. Авіахімічна, буд. 3, кв. 3,

тел. +38 057 777 33 33

 

в особі представника за довіреністю

Боголюбова Олександра Івановича

адреса: 61002, м. Харків, вул. Пушкінська, буд. 53,

оф. 18, тел. (057) 704 32 32

 

 • ЗАЯВА

  Інформативно з порівняльною таблицею змін до Закону України "Про виконавче провадження" що набрали чинності з 05.10.2016 можна ознайомитись за (посиланням).

 • про відновлення виконавчого провадження

  Виконавче провадження підлягає відновленню:

  - якщо постанова виконавця про закінчення виконавчого провадження або повернення виконавчого документа стягувачу визнана судом незаконною чи скасована в установленому законом порядку;

  - за заявою стягувача, якщо боржник перешкоджає проживанню (перебуванню) стягувача у приміщенні, в яке його вселено.

 

14 жовтня 2016 року Жовтневий районний суд міста Харкова у справі № 985/4562/16 за позовом Корецького Р.А. до Корецького Ю.А. про визначення порядку користування квартирою № 45, яка знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Чороновола, буд. 569, кв. 45 та вселення до неї Корецького Р.А., вирішив позов задовольнити, визначити порядок користування квартирою № 45, що за адресою: м. Харків, вул. Чороновола, буд. 569, виділити Корецькому Р.А. в користування кімнату № 4 житловою площею 8,9 кв.м, а Корецького Ю.А. кімнату № 5 житловою площею 14,4 кв.м; приміщення № 3 - кухня, № 2 - вбиральня, № 1 - коридор залишити в спільному користуванні співвласників, вселити Корецького Р.А. в кімнату № 4 житловою площею 8,9 кв.м в квартирі № 45 за адресою: м. Харків, вул. Чороновола, буд. 569.

 

27 жовтня 2016 року на виконання зазначеного судового рішення, яке набрало законної сили, Жовтневий районний суд м. Харкова видав виконавчий лист, який був пред'явлений позивачем, як стягувачем для примусового виконання у Міжрайонний відділ ДВС по Холодногірському та Новобаварському районах міста Харкова ГТУЮ у Харківській області.

 

29 жовтня 2016 року державний виконавець Міжрайонного відділу ДВС по Холодногірському та Новобаварському районах міста Харкова ГТУЮ у Харківській області, Чорний В.Р., виніс постанову про відкриття виконавчого провадження № 45325684.

 

 • Протягом десяти робочих днів, передбачених Законом України “Про виконавче провадження” та зазначених в постанові про відкриття виконавчого провадження, рішення боржником самостійно виконано не було, на підставі чого 25 листопада 2016 року рішення, яке виніс Жовтневий районний суд міста Харкова 14 жовтня 2016 року у справі № 985/4562/16 було виконано примусово. Державний виконавець Чорний В.Р. письмово повідомив боржника Корецького Ю.А. про дату примусового вселення Корецького Р.А. до квартири № 45, яка знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Чороновола, буд. 569. Під час вселення боржник був присутній. Державний виконавець Міжрайонного відділу ДВС по Холодногірському та Новобаварському районах міста Харкова ГТУЮ у Харківській області, Чорний В.Р., склав акт № 15/01-16 про примусове вселення стягувача до зазначеної квартири від 25.11.2016 р., на підставі якого було винесено постанову про закінчення виконавчого провадження.

  У разі якщо боржник перешкоджає виконанню рішення про вселення стягувача, державний виконавець накладає на нього штраф та вживає заходів примусового виконання рішення, передбачених цим Законом.

  Примусове вселення стягувача здійснюється у присутності понятих за участю працівників поліції.

 

Але, 12 січня 2017 року Корецький Ю.А. почав чинити перешкоди у проживанні стягувача у квартирі № 45, яка знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Чороновола, буд. 569. Боржник змінив замок вхідних дверей квартири та поставив замок на двері кімнати №4, до якої було вселено Корецького Р.А.

Виконавче провадження не відновлюється і повторне примусове вселення стягувача не здійснюється, якщо особа, яка перешкоджає його проживанню (перебуванню), не є боржником. Питання про вселення стягувача в такому разі вирішується в судовому порядку.

 

Відповідно до ч. 6 ст. 67 Закону України “Про виконавче провадження” у разі подальшого перешкоджання боржником проживанню (перебуванню) стягувача у приміщенні, в яке його вселено, стягувач має право звернутися до державного виконавця із заявою про відновлення виконавчого провадження. У такому разі державний виконавець має право повторно здійснити примусове вселення стягувача та накласти на боржника штраф у подвійному розмірі.

 

З метою відновлення порушеного права, керуючись ст. 67 Закону України “Про виконавче провадження”, стягувач, -

 

ПРОСИТЬ:

 

відновити виконавче провадження № 45325684 щодо виконання рішення, яке прийняв Жовтневий районний суд міста Харкова від 14 жовтня 2016 року у справі № 985/4562/16 про визначення порядку користування квартирою № 45, яка знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Чороновола, буд. 569, та вселення до неї Корецького Р.А..

 

Додатки:

1. Копія довіреності представника.

17 січня 2017 року________________ Представник за довіреністю

О.І. Боголюбов

 • Інформативно з порівняльною таблицею змін до Закону України "Про виконавче провадження" що набрали чинності з 05.10.2016 можна ознайомитись за (посиланням).

 • Виконавче провадження підлягає відновленню:

  - якщо постанова виконавця про закінчення виконавчого провадження або повернення виконавчого документа стягувачу визнана судом незаконною чи скасована в установленому законом порядку;

  - за заявою стягувача, якщо боржник перешкоджає проживанню (перебуванню) стягувача у приміщенні, в яке його вселено.

 • У разі якщо боржник перешкоджає виконанню рішення про вселення стягувача, державний виконавець накладає на нього штраф та вживає заходів примусового виконання рішення, передбачених цим Законом.

  Примусове вселення стягувача здійснюється у присутності понятих за участю працівників поліції.

 • Виконавче провадження не відновлюється і повторне примусове вселення стягувача не здійснюється, якщо особа, яка перешкоджає його проживанню (перебуванню), не є боржником. Питання про вселення стягувача в такому разі вирішується в судовому порядку.

   

Про Дом юриста кажуть
"Сьогодні Дом юриста є одним з найсучасніших інноваційних правових ресурсів України"
"Юридичні послуги мають бути доступними кожному. Компанія "Дом юриста" доводить, що все це реально"
"Це перший сервіс, який полегшить роботу юристам та допоможе людям з легкістю складати заяви до різних державних органів"