Клопотання про відстрочення сплати (розстрочення сплати /зменшення розміру/ звільнення від сплати) судового збору (в адміністративному судочинстві) 4.00

Check deal
Перевір свій договір
Пiдписуєте важливий договір? Переконайтеся, що з його підписанням Ви не поставите всі Ваші інтереси в зону ризику!
Скласти цей документ за своїми умовами

до Окружного адміністративного суду м. Києва

01051, м. Київ, вул.Болбачана Петра, 8, корп. 1

 

Позивач: Остапенко Матвій Іванович

Ідентифікаційний код: 2345678910

адреса: 03150, м. Київ, вул. Анрі Барбюса, буд. 5 а, кв. 3,

засіб зв'язку: +38 044 000 00 00

 

 

КЛОПОТАННЯ

  • про відстрочення сплати (розстрочення сплати /зменшення розміру/ звільнення від сплати) судового збору

    Клопотання про відстрочення/розстрочення сплати судового збору необхідно подавати разом з позовною заявою або викладати в прохальній частині позовної заяви. В іншому випадку, у разі несплати судового збору, суд повертає позовну заяву.

 

26 серпня 2018 року я звернувся до Окружного адміністративного суду м. Києва з позовною заявою до Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України у м. Києві про визнання протиправними дій щодо припинення виплати пенсії та зобов'язання Управління поновити виплату пенсії з урахуванням виниклої заборгованості.

 

Відповідно до ч. 1 ст. 133 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, враховуючи майновий стан сторони, може своєю ухвалою зменшити розмір належних до оплати судових витрат чи звільнити від їх оплати повністю або частково, чи відстрочити або розстрочити сплату судових витрат на визначений строк.

 

Згідно зі ст. 8 Закону України “Про судовий збір” враховуючи майновий стан сторони, суд може своєю ухвалою за її клопотанням відстрочити або розстрочити сплату судового збору на певний строк, але не довше. ніж до ухвалення судового рішення у справі за таких умов:

 

1) розмір судового збору перевищує 5 відсотків розміру річного доходу позивача-фізичної особи за попередній календарний рік; або

 

2) позивачами є:

 

а) військовослужбовці;

 

б) батьки, які мають дитину віком до чотирнадцяти років, або дитину-інваліда, якщо інший з батьків ухиляється від сплати аліментів;

 

в) одинокі матері (батьки), які мають дитину віком до чотирнадцяти років, або дитину-інваліда;

 

г) члени малозабезпеченої та багатодітної сім'ї;

 

д) особа, яка діє в інтересах малолітніх чи неповнолітніх осіб та осіб, які визнані судом недієздатними чи дієздатність яких обмежена; або

 

3) предметом позову є захист соціальних, трудових, сімейних, житлових прав, відшкодування шкоди здоров'ю.

 

Суд може зменшити розмір судового збору або звільнити від його сплати на підставі, зазначеній у ч. 1 ст. 8 Закону України “Про судовий збір”.

 

Враховуючи той факт, що єдином джерелом мого доходу було пенсійне забезпечення, виплату якого припинено, а предметом позову є захист соціальних прав, керуючись ч. 1 ст. 133 Кодексу адміністративного судочинства України, ст. 8 Закону України “Про судовий збір”, -

 

ПРОШУ СУД:

 

  • відстрочити сплату (розстрочити сплату/зменшити розмір/звільнити від сплати) судового збору Остапенко М.І. за позовом Остапенко М.І. до Київської міської державної адміністрації про скасування розпорядження про надання дозволу на розробку проекту землеустрою від 26 с ерпня 2018 року.

    У разі якщо судом було відстрочено сплату позивачем судового збору, який із тих чи інших причин до ухвалення рішення у справі сплачено не було, а рішення ухвалено на користь позивача, то стягнення суми судового збору здійснюється безпосередньо з відповідача у дохід Державного бюджету України.

 

Додатки:

Копія Відомостей з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків.

 

 

"28" серпня 2018 року                                      _________________________                                              М. І. Остапенко

 

  • Клопотання про відстрочення/розстрочення сплати судового збору необхідно подавати разом з позовною заявою або викладати в прохальній частині позовної заяви. В іншому випадку, у разі несплати судового збору, суд повертає позовну заяву.

  • У разі якщо судом було відстрочено сплату позивачем судового збору, який із тих чи інших причин до ухвалення рішення у справі сплачено не було, а рішення ухвалено на користь позивача, то стягнення суми судового збору здійснюється безпосередньо з відповідача у дохід Державного бюджету України.

     

Про Дом юриста кажуть
"Сьогодні Дом юриста є одним з найсучасніших інноваційних правових ресурсів України"
"Юридичні послуги мають бути доступними кожному. Компанія "Дом юриста" доводить, що все це реально"
"Це перший сервіс, який полегшить роботу юристам та допоможе людям з легкістю складати заяви до різних державних органів"