Заява про примусове виконання рішення 4.00

Check deal
Перевір свій договір
Пiдписуєте важливий договір? Переконайтеся, що з його підписанням Ви не поставите всі Ваші інтереси в зону ризику!
Скласти цей документ за своїми умовами

Начальнику Московського відділу Державної виконавчої служби міста Харкова Головного

 • територіального Управління юстиції у Харківській області

  Місцем виконання рішення суду є місце проживання, перебування, роботи боржника фізичної особи або місцезнаходження його майна. Право вибору місця виконання належить стягувачу.

 

Дилбаряну Араму Апавеновичу

61001, м. Харків, пл. Повстання, 7/8, 7 поверх

 

Стягувач: ФОП Боголюбов Олександр Іванович

Реєстраційний номер:2648515236,

Адреса: 61002, м. Харків, вул. Пушкінська, буд. 53

Тел. (057) 777 00 00

 

Боржник: ФОП Оруч Наталія Вікторівна

Реєстраційний номер: 2590600085,

Адреса: 61050, м. Харків, пр. Московський, буд. 7

Тел. 067 000 00 00

Заява

про примусове виконання рішення

 

16.02.2017 року ФОП Боголюбов Олександр Іванович отримав наказ, який видав Господарський суд Харківської області на примусове виконання постанови, яку прийняв Харківський апеляційний господарський суд від 22.01.2017 року по справі № 922/0000/16, згідно з яким вирішено стягнути з боржника ФОП Оруч Наталії Вікторівни на користь ФОП Боголюбова Олександра Івановича судовий збір в розмірі 3 031 (три тисячі тридцять одна) грн. 60 (шістдесят) коп. за подання апеляційної скарги.

 

Відповідно до ч. 1 ст. 116 Господарського процесуального кодексу України виконання рішення господарського суду провадиться на підставі виданого ним наказу, який є виконавчим документом. Після набрання судовим рішенням законної сили наказ видається за заявою стягувачу чи прокурору, який здійснював у цій справі представництво інтересів громадянина або держави в суді, або надсилається стягувачу рекомендованим чи цінним листом.

 

В дотримання положення ч. 1 ст. 24 Закону України “Про виконавче провадження” виконавчі дії провадяться державним виконавцем за місцем проживання, перебування, роботи боржника або за місцезнаходженням його майна - заява про відкриття виконавчого провадження подається за місцем проживання боржника.

 

З огляду на вищевикладене, керуючись ст. 26 Закону України “Про виконавче провадження”,

 

ПРОШУ:

 

 • 1. Відкрити виконавче провадження на підставі судового наказу № 922/0000/16 від 06.02.2017 року, який видав Господарський суд Харківської області на виконання постанови, яку прийняв Харківський апеляційний господарський суд від 22.01.2017 року по справі № 922/0000/16, згідно з яким стягнути з боржника ФОП Оруч Наталії Вікторівни на користь ФОП Боголюбова Олександра Івановича судовий збір за подання апеляційної скарги в розмірі 3 031 (три тисячі тридцять одна) грн. 60 (шістдесят) коп.

  У заяві про відкриття виконавчого провадження щодо виконання рішення про майнове стягнення стягувач має право просити державного виконавця накласти арешт на майно та кошти боржника та оголосити заборону на його відчуження.

 

2. Копію постанови про відкриття виконавчого провадження надіслати за адресою: 61002, м. Харків, вул. Пушкінська, буд. 53.

 

Додатки:

 • 1. Наказ, який видав Господарський суд Харківської області № 922/0000/16 від 06.02.2017 року (1 арк.);

  Виконавчий документ має бути поданий в оригіналі (дублікат). У разі невідповідності, державний виконавець відмовляє у відкритті виконавчого провадження.

 • 2. Квитанція про сплату авансового внеску (1 арк.);

  До заяви про примусове виконання рішення стягувач додає квитанцію про сплату авансового внеску в розмірі 2 відсотків суми, що підлягає стягненню, але не більше 10 мінімальних розмірів заробітної плати.

3. Копія довіреності (1 арк.).

 

 • “21” березня 2017 року ____________________ О.І. Боголюбов

  Виконавчі документи можуть бути пред'явлені до виконання протягом 3 років окрім посвідчень комісій по трудових спорах та виконавчих документів, за якими стягувачем є держава або державний орган, які можуть бути пред’явлені до примусового виконання протягом трьох місяців.

 • Місцем виконання рішення суду є місце проживання, перебування, роботи боржника фізичної особи або місцезнаходження його майна. Право вибору місця виконання належить стягувачу.

 • У заяві про відкриття виконавчого провадження щодо виконання рішення про майнове стягнення стягувач має право просити державного виконавця накласти арешт на майно та кошти боржника та оголосити заборону на його відчуження.

 • Виконавчий документ має бути поданий в оригіналі (дублікат). У разі невідповідності, державний виконавець відмовляє у відкритті виконавчого провадження.

 • До заяви про примусове виконання рішення стягувач додає квитанцію про сплату авансового внеску в розмірі 2 відсотків суми, що підлягає стягненню, але не більше 10 мінімальних розмірів заробітної плати.

 • Виконавчі документи можуть бути пред'явлені до виконання протягом 3 років окрім посвідчень комісій по трудових спорах та виконавчих документів, за якими стягувачем є держава або державний орган, які можуть бути пред’явлені до примусового виконання протягом трьох місяців.

   

Про Дом юриста кажуть
"Сьогодні Дом юриста є одним з найсучасніших інноваційних правових ресурсів України"
"Юридичні послуги мають бути доступними кожному. Компанія "Дом юриста" доводить, що все це реально"
"Це перший сервіс, який полегшить роботу юристам та допоможе людям з легкістю складати заяви до різних державних органів"