Заява про закінчення виконавчого провадження 4.00

Check deal
Перевір свій договір
Пiдписуєте важливий договір? Переконайтеся, що з його підписанням Ви не поставите всі Ваші інтереси в зону ризику!
Скласти цей документ за своїми умовами

Державному виконавцю

Міжрайонного відділу Державної виконавчої служби по Холодногірському та

Новобаварському районах міста Харкова Головного територіального управління юстиції у Харківській області

Чорному Василю Романовичу

 

Виконавче провадження № 45325684

 

Боржника: ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “КВАРЦ”

Реєстраційний номер: 35369678

адреса: 61063, м. Харків,

вул. Авіахімічна, буд. 3, кв. 3,

 

в особі представника за довіреністю

Боголюбова Олександра Івановича

адреса: 61002, м. Харків, вул. Пушкінська, буд. 53,

оф. 18,

тел. (057) 704 32 32

 

ЗАЯВА

 • про закінчення виконавчого провадження

  Інформативно з порівняльною таблицею змін до Закону України "Про виконавче провадження" що набрали чинності з 05.10.2016 можна ознайомитись за (посиланням).

 

14 грудня 2016 року Господарський суд Харківської області у справі № 985/4562/16 за позовом ТОВ “ІНТАЙП” до ТОВ “КВАРЦ” про стягнення суми боргу за договором позики у розмірі 50 000 гривень основного боргу, 10 250 гривень пені, 4 640 гривень 3 % річних, 2 520 інфляційних витрат, вирішив позов Корецького Р.А. задовольнити в повному обсязі.

 

10 січня 2017 року державний виконавець Міжрайонного відділу ДВС по Холодногірському та Новобаварському районах міста Харкова ГТУЮ у Харківській області, Чорний В.Р., виніс постанову про відкриття виконавчого провадження № 45325684.

 

Вже 12 січня 2017 року боржник ТОВ “КВАРЦ” перерахував двома платежами в сумі повну суму боргу відповідно до рішення, яке прийняв Господарський суду Харківської області 14 грудня 2016 року — 67 410 грн., окремим платежем - 1 218 грн. судового збору на банківський рахунок стягувача ТОВ “ІНТАЙП”, а також сплатив 6 741 грн. виконавчого збору, що підтверджують додані до заяви банківські виписки з рахунку ТОВ “КВАРЦ”.

Виконавчий збір не стягується у разі закінчення виконавчого провадження на підставі пункту 9 частини першої статті 39 Закону України "Про виконавче провадження", якщо рішення було виконано до винесення постанови про відкриття виконавчого провадження.

 

Відповідно до п. 9 ч. 1 ст. 39 Закону України “Про виконавче провадження” виконавче провадження підлягає закінченню у разі фактичного виконання в повному обсязі рішення згідно з виконавчим документом.

 

Тому, з підстав виконання в повному обсязі боржником рішення, яке виніс Господарський суд Харківської області 14 грудня 2016 року по справі № 985/4562/16 виконавче провадження № 45325684 підлягає закінченню.

 

З метою захисту прав та інтересів боржника, на підставі викладеного, керуючись ст. 39 Закону України “Про виконавче провадження”, боржник, -

 

ПРОСИТЬ:

 

закінчити виконавче провадження № 45325684 щодо виконання рішення, яке виніс Господарський суд Харківської області 14 жовтня 2016 року у справі № 985/4562/16

Постанова про закінчення виконавчого провадження виноситься в день настання відповідних обставин або в день, коли виконавцю стало відомо про такі обставини.

про стягнення суми боргу за договором позики у розмірі 50 000 гривень основного боргу, 10 250 гривень пені, 4 640 гривень 3 % річних, 2 520 інфляційних витрат, на підставі виконання в повному обсязі боржником рішення згідно з виконавчим документом.

У разі якщо у виконавчому провадженні державним виконавцем накладено арешт на майно боржника, у постанові про закінчення виконавчого провадження або повернення виконавчого документа до суду або іншого органу (посадовій особі), який його видав, державний виконавець зазначає про зняття арешту, накладеного на майно боржника.

За заявою боржника державний виконавець видає йому додаткові копії такої постанови, для їх пред'явлення до органів, що здійснюють реєстрацію майна або ведуть реєстр заборони на його відчуження, для зняття арешту, накладеного на майно.

 

Додатки:

1. Копії виписок з рахунку боржника;

2. Копія довіреності представника боржника.

 

23 січня 2017 року______________ Представник за довіреністю

 • О.І. Боголюбов

  Постанова може бути оскаржена протягом 10 робочих днів з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення її прав, свобод чи законних інтересів.

 • Інформативно з порівняльною таблицею змін до Закону України "Про виконавче провадження" що набрали чинності з 05.10.2016 можна ознайомитись за (посиланням).

 • Виконавчий збір не стягується у разі закінчення виконавчого провадження на підставі пункту 9 частини першої статті 39 Закону України "Про виконавче провадження", якщо рішення було виконано до винесення постанови про відкриття виконавчого провадження.

 • Постанова про закінчення виконавчого провадження виноситься в день настання відповідних обставин або в день, коли виконавцю стало відомо про такі обставини.

 • У разі якщо у виконавчому провадженні державним виконавцем накладено арешт на майно боржника, у постанові про закінчення виконавчого провадження або повернення виконавчого документа до суду або іншого органу (посадовій особі), який його видав, державний виконавець зазначає про зняття арешту, накладеного на майно боржника.

  За заявою боржника державний виконавець видає йому додаткові копії такої постанови, для їх пред'явлення до органів, що здійснюють реєстрацію майна або ведуть реєстр заборони на його відчуження, для зняття арешту, накладеного на майно.

 • Постанова може бути оскаржена протягом 10 робочих днів з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення її прав, свобод чи законних інтересів.

   

Про Дом юриста кажуть
"Сьогодні Дом юриста є одним з найсучасніших інноваційних правових ресурсів України"
"Юридичні послуги мають бути доступними кожному. Компанія "Дом юриста" доводить, що все це реально"
"Це перший сервіс, який полегшить роботу юристам та допоможе людям з легкістю складати заяви до різних державних органів"