Пакетна пропозицiя - Спори, пов'язані з реалізацією батьківських прав 5.00

Check deal
Перевір свій договір
Пiдписуєте важливий договір? Переконайтеся, що з його підписанням Ви не поставите всі Ваші інтереси в зону ризику!
Скласти цей документ за своїми умовами

Пакетна пропозиція “Спори, пов'язані з реалізацією батьківських прав” містить в собі низку заяв, які знадобляться для врегулювання сімейних суперечок, пов'язаних з визначеням прав щодо дітей. Пакетна пропозиція буде в нагоді юристам, що надають правову допомогу при вирішенні сімейних спорів, а також колишньому подружжю.

 

Пакетна пропозиція містить наступні документи:

 

Заяву про встановлення факту народження дитини

Заява допоможе встановити факт народження дитини за відсутності належних документів. Особливо актуальний для жителів тимчасово-окупованих територій України, оскільки медичні свідоцтва видані лікарняними закладами на непідконтрольній території вважаються недійсними і не приймаються органами РАЦС.

 

Позовну заява про визначення місця проживання дитини

Вказаний позов стане у нагоді у випадку недосягнення батьками згоди щодо місця проживання свого чада після розірвання шлюбу.

 

Позовну заява про відібрання дитини і повернення її за попереднім місцем проживання

Підготовлений документ містить вимогу про негайне повернення дитини, місце проживання якої самочинно змінено одним із батьків без згоди особи, з якою проживає дитина чи якою виховується на законних підставах (інший з батьків, діти, баби, ін. родичів) з належним обгрунтуванням та доказовую базою.

 

Заяву про встановлення факту батьківства

Документ знадобиться, якщо відсутній спір про батьківство, але у зв’язку зі смертю батька неможливо подати заяву до органів РАЦС.

 

Позовну заява про оспорювання батьківства та виключення з актового запису відомостей про батьківство

Заява допоможе захистити права особи, яка не являється біологічним батьком дитини, однак через презумпцію батьківства була вписана батьком у свідоцтво про народження.

 

Позовну заява про поновлення батьківських прав

Вказаний документ є необхідним заходом у разі, коли у способі життя батьків, які були позбавлені батьківських прав, відбулись суттєві зміни на краще, відпали обставини, що лягли в основу судового рішення і виникло бажання поновити свої права щодо дітей. Містить змістовне обгрунтування необхідності поновлення батьківських прав.

 

Заяву до органу опіки та піклування про зміну прізвища дитини

Документ допоможе змінити прізвище дитини за відсутності згоди одного з батьків в позасудовому порядку.

 

Позовну заява про надання дозволу на тимчасовий виїзд за кордон неповнолітньої дитини

Вказаний документ є необхідним заходом при неможливості отримання згоди від іншого з батьків на тимчасовий виїзд за кордон спільної дитини.

 

Позовну заява про позбавлення батьківських прав

Розроблена заява може бути використана у виняткових випадках, коли батьки не забезпечують належних інтересів дитини і свідомо ухиляються від виконання своїх обов’язків по її вихованню дитини. Містить належно обгрунтовану прохальну частину та кваліфіковано побудовану доказову базу для доведення всіх фактичних обставин справи.

 

Заяву про усиновлення

Заява підготовлена і пропонується для встановлення опіки над дитиною іншого з подружжя з метою подальшого забезпечення її найвищих інтересів, створення стабільних та гармонійних умов її життя та створення сім’ї.

 

 

     

Про Дом юриста кажуть
"Сьогодні Дом юриста є одним з найсучасніших інноваційних правових ресурсів України"
"Юридичні послуги мають бути доступними кожному. Компанія "Дом юриста" доводить, що все це реально"
"Це перший сервіс, який полегшить роботу юристам та допоможе людям з легкістю складати заяви до різних державних органів"